Gigasport MČR na dlouhé trati
INFORMACE K UBYTOVÁNÍ

Pořadatelé zajišťují z pátku 24. 4. na sobotu 25. 4. Tělocvična ZŠ Svratka = 60,– Kč / noc (nutné mít přezuvky!!!) Požadavek je nutné zaslat spolu s přihláškou (přes přihlašovací systém OB Haná) a uhradit obdobně jako vklady.


AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO UBYTOVANÉ

Ubytování je otevřeno v pátek od 17 hodin (zajišťujeme pouze ubytování pátek - sobota), kvůli nižšímu zájmu o toto ubytování byl nahrazen prostor tělocvičny za třídu. Teplé sprchy budete mít samozřejmě k dispozici. Ráno je třeba opustit prostor ubytování nejdéle do 8:30 hod. Centrum závodu se nachází v docházkové vzdálenosti cca 10 minut.

Pro ubytované závodníky byl připraven plánek Svratky s vyznačeným místem ubytování a s vyznačením restauračních zařízení ve Svratce a jejím blízkém okolí. K plánku patří seznam restauračních zařízení, který koresponduje s čísly uvedenými v plánku. V seznamu máte kompletní informace o každém zařízení od otevírací doby až po druh a cenu točeného piva. Upozorňujeme, že jsme použili materiál, který jsme zpracovali v roce 2006 pro závod ŽB (jsou tam uvedeny i údaje odkazující se na tento závod), a tak ceny zde uvedené a i některé ostatní informace berte s rezervou. Slouží to alespoň pro základní přehled :-)

DALŠÍ MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ (pořadatel nezajišťuje, nutno zajistit individuálně):

http://web.svratka.cz/content/view/186/182/

http://www.mastale.cz/tur_ubytovani.htm

http://www.hotelpodlesi.cz/

http://www.ubytovani.net/ubytovani.asp?id=1048

http://www.penzion-sirius.wz.cz/

www.orea.cz/9skal/


...