Přihlášky na závody


Zdeněk Kysilko Reg.číslo CHT8601 — SI 52304 — Licence C
závod kategorie datum pořadatel přihláška do informace
Starší závody
závod kategorie datum pořadatel přihláška do informace
16. závod LV (klasická trať) - [VY] - VSK Mendelu Brno - (Veverské Knínice) H21C 25.10.2014VBM18.10.2014
  • info
  • 15. závod LV (klasická trať) - [VY] - OS Nové Město na Moravě - (Vlachovice) H21C 18.10.2014OSN9.10.2014
  • info
  • 14. závod LV (klasická trať) - [VY] - OOB Třebíč - (Kramolín) H21C 4.10.2014TTR26.9.2014
  • info
  • 10. závod LV (krátká trať) - [VY] - OK Jihlava - (Henčov - letiště) H21C 14.6.2014SJI6.6.2014
  • info
  • 9. závod LV (klasická trať) - [VY] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Bohdalec) - MISTROVSTVÍ OBLASTI H21C 31.5.2014PZR22.5.2014
  • info
  • 8. závod LV (krátká trať) - [VY] - SJH Jindřichův Hradec - (Cyklokemp pod Landštejněm) - současně s ŽB H21C 11.5.2014SJH19.4.2014
  • info
  • 7. závod LV (klasická trať) - [VY] - SJH Jindřichův Hradec - (Cyklokemp pod Landštejněm) - současně s ŽB H21C 10.5.2014SJH19.4.2014
  • info
  • 6. závod LV (klasická trať) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Leština u Skály) H21C 3.5.2014JHB26.4.2014
  • info
  • 4. závod LV (krátká trať) - [VY] - OK Jihlava - (Zborná - chata pod sjezdovkou) - MISTROVSTVÍ OBLASTI H21C 26.4.2014SJI19.4.2014
  • info
  • 5. závod LV (sprint) - [VY] - TJ Zhoř, OK Jihlava - (Zhoř) H21C 26.4.2014ZHR+SJI19.4.2014
  • info
  • 2. závod LV (sprint) - [VY] - SK Chotěboř - (Chotěboř) - MISTROVSTVÍ OBLASTI H21C 12.4.2014CTB4.4.2014
  • info
  • 3. závod LV (krátká trať) - [VY] - SK Chotěboř - (Chotěboř) H21C 12.4.2014CTB4.4.2014
  • info
  • Svatba Kačka + Mišau Host 28.3.2014 - 28.3.2014KM21.6.2014
  • info
  • 15. závod LV (klasická trať) - [VY] - OS Nové Město na Moravě - (Vlachovice) H21C 19.10.2013OSN10.10.2013
  • info
  • 14. závod LV (klasická trať) - [VY] - OK Jihlava - (Smrčná) H21C 13.10.2013SJI4.10.2013
  • info
  • 13. závod LV (klasická trať) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (hájenka Orlovy) H21C 5.10.2013JHB26.9.2013
  • info
  • 11. závod LV (krátká trať) - [VY] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Bohdalec) - současně s ŽB H21C 2.6.2013PZR16.5.2013
  • info
  • 10. závod LV (klasická trať) - [VY] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Bohdalec) - současně s ŽB H21C 1.6.2013PZR16.5.2013
  • info
  • 9. závod LV (krátká trať) - [VY] - OK Lokomotiva Pardubice - (Kometa - Chrudim) H21C 25.5.2013LPU17.5.2013
  • info
  • 7. závod LV (klasická trať) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Leština) H21C 4.5.2013JHB25.4.2013
  • info
  • 1. závod LV (klasická trať) - [VY] - OK Jihlava - (Henčov) - přeložený závod H21C 1.5.2013SJI23.4.2013
  • info
  • 2. závod LV (krátká trať) - [VY, JČO] - SJH J. Hradec, TJ OK Tolar J. Hradec - (Nová Bystřice) - MISTROVSTVÍ OBLASTI H21C 13.4.2013SJH+TJH5.4.2013
  • info
  • 3. závod LV (sprint) - [VY, JČO] - SJH J. Hradec, TJ OK Tolar J. Hradec - (Třeboň) - MISTROVSTVÍ OBLASTI H21C 13.4.2013SJH+TJH5.4.2013
  • info
  • Závodní registrace 2012 28.2.2012ČSOS27.2.2012
    Dušičkový závod 2011 I+G 29.10.2011CHT23.10.2011
  • info
  • 15. závod LV (klasická trať) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Pelestrov) H21C 28.10.2011JHB19.10.2011
  • info
  • 14. závod LV (middle - pro vet.klasika) - [VY] - OK Jihlava - (Salavice) H21C 22.10.2011SJI13.10.2011
  • info
  • 13. závod LV (klasika) - [VY] - OS Nové Město na Moravě - (Křižánky) H21C 16.10.2011OSN6.10.2011
  • info
  • 10. závod LV (klasika) - [VY, JČ] - KOB Moira Brno - (Poldovka, jižní část louky u osady) H21C 19.6.2011ABM9.6.2011
  • info
  • 9. závod LV (middle - pro vet.klasika) - [VY, JČ] - Sdružení orientačních sportů J.Hradec, o.s. - (Cyklocamp, Staré Město p.Landštejnem) H21C 18.6.2011SJH9.6.2011
  • info
  • 6. závod LV (klasika) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Leština u Skály) H21C 7.5.2011JHB28.4.2011
  • info
  • 5. závod LV (klasika) - [VY, JM] - BETA Ursus Orienteering - (Babice u Rosic) H21C 30.4.2011BBM22.4.2011
  • info
  • Závodní registrace 2011 28.2.2011ČSOS27.2.2011
    16. závod LV (klasická trať) - [VY] - SK Chotěboř - (Seč - Ústupky - hotel Delta) - pozor změna! H21C 23.10.2010CTB14.10.2010
  • info
  • 15. závod LV (klasická trať) - [VY,JM] - SK Radioklub Blansko- (Blansko,mistní část Obůrka) H21C 16.10.2010RBK9.10.2010
  • info
  • 14. závod LV (klasická trať) - [VY] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Žďár nad Sázavou, SŠ Technická) H21C 9.10.2010PZR30.9.2010
  • info
  • 11. závod LV (middle) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Havlíčkův Brod - Perknov) H21C 4.9.2010JHB26.8.2010
  • info
  • Závodní registrace 2010 1.1.2010CHT24.2.2010
    ZÁVODNÍ REGISTRACE 2009 31.12.2009CHT20.2.2009
    Dušičkový závod G 7.11.2009CHT30.10.2009
  • info
  • 17. závod LV (middle) - [VY] - OK Jihlava H21C 24.10.2009SJI15.10.2009
  • info
  • 14. závod Východočeské oblasti - Radvanice - POZOR ZMĚNA -> jedeme společně autobusem místo zrušeného závodu ASU H21C 17.10.2009LTU8.10.2009
  • info
  • 15. závod LV (klasika) - [VY] - OS Nové Město na Moravě H21C 11.10.2009OSN1.10.2009
  • info
  • Gigasport MČR klubů, Česká liga klubů (A) - [RS Homole (Ostružno)] DH21 4.10.2009SJC15.9.2009
  • info
  • 12. závod LV - [VY, JM] - Klub orientačního běhu Moira Brno - (Velká Lhota) H21C 28.6.2009ABM18.6.2009
  • info
  • 11. závod LV (klasika) - [VY, JM, JČ] - Slovan Jindřichův Hradec - MISTROVSTVÍ OBLASTI H21C 27.6.2009SJH18.6.2009
  • info
  • Gigasport ČP, ŽA, ŽB - Čechy - klasická trať - [Drážov - Zálesí, háj. Beneda] H21C 7.6.2009DKP17.5.2009
  • info
  • Gigasport ČP, ŽA, ŽB - Čechy - krátká trať - [Drážov - Zálesí, háj. Beneda] H21B 6.6.2009DKP17.5.2009
  • info
  • 8. závod LV - [VY, JM] - BETA URSUS Orienteering - (Příbram) H21C 24.5.2009BBM14.5.2009
  • info
  • ŽB - Čechy - krátká trať - [Brzice] H21C 10.5.2009SHK13.4.2009
  • info
  • ŽB - Čechy - klasická trať - [Brzice] H21C 9.5.2009SHK13.4.2009
  • info
  • 7. závod LV (middle) - [VY] - SK Chotěboř H21C 2.5.2009CTB26.4.2009
  • info
  • 5. závod LV (middle) - [VY] - TJ Růžená H21C 18.4.2009RUZ9.4.2009
  • info
  • 2. závod LV (middle) - [VY, JM] - SKP Žďár na Sázavou - MISTROVSTVÍ OBLASTI H21C 4.4.2009PZR26.3.2009
  • info
  • 3. závod LV (sprint) - [VY] - SKP Žďár nad Sázavou - MISTROVSTVÍ OBLASTI H21C 4.4.2009PZR26.3.2009
  • info
  • 1. závod LV - [VY, JM] -Tesla Brno - (Deblín) H21C 28.3.2009TBM21.3.2009
  • info
  • Zimní soustředění 2008 - Vrbno pod Pradědem ANO 27.12.2008 - 1.1.2009CHT15.12.2008
  • info
  • 13. závod LV + Východočeská oblast - OK Lokomotiva Pardubice - Holice (autokemp Hluboký) H21C 25.10.2008LPU13.10.2008
  • info
  • 12. závod LV - Jihomoravská oblast - VSK MZLU Brno - Zbraslav u Brna H21C 18.10.2008VBM8.10.2008
  • info
  • 11. závod LV + Jihomoravská oblast - OOB Třebíč - Březová (rekreační středisko) H21C 11.10.2008TTR3.10.2008
  • info
  • 10. závod LV + Jihočeská oblast - Slovan Jindřichův Hradec - tábor Bílá skála H21C 4.10.2008SJH26.9.2008
  • info
  • 9. závod LV + Jihomoravská oblast - KPKS BETA Brno - Zbraslav u Brna H21C 7.9.2008BBM30.8.2008
  • info
  • Voda - Morava (13. - 17.8.2008) ANO 13.8.2008 - 17.8.2008CHT30.4.2008
  • info
  • ČP, ŽA, ŽB - Čechy - klasická trať H21B 8.6.2008BOR15.5.2008
  • info
  • ČP, ŽA, ŽB - Čechy - krátká trať H21A 7.6.2008BOR15.5.2008
  • info
  • 8. závod LV - MISTROVSTVÍ OBLASTI - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Pelestrovská hájenka H21C 31.5.2008JHB22.5.2008
  • info
  • Český pohár štafet H21 24.5.2008LPU5.5.2008
  • info
  • ČP, ŽA, ŽB - Čechy - klasická trať H21B 18.5.2008SJI28.4.2008
  • info
  • ČP, ŽA, ŽB - Čechy - krátká trať H21A 17.5.2008SJI28.4.2008
  • info
  • 6. závod LV (middle) - MISTROVSTVÍ OBLASTI - SK OS N. Město n / M. - hotel SKI H21C 10.5.2008OSN2.5.2008
  • info
  • 7. závod LV (sprint) - MISTROVSTVÍ OBLASTI - SK OS N. Město n / M. - hotel SKI H21C 10.5.2008OSN2.5.2008
  • info
  • 5. závod LV - SK Chotěboř - Dolní Sokolovec (penzion u Mikeše) H21C 3.5.2008CTB25.4.2008
  • info
  • 4. závod LV - TJ Růžená - Řídelov (kulturní dům) H21C 26.4.2008RUZ16.4.2008
  • info
  • Brigáda - výsadba stromků v okolí Chrasti SO 19.4.2008 - 20.4.2008CHT18.4.2008
    ŽB - Morava - klasická trať H21B 12.4.2008JPV29.3.2008
  • info
  • 1 .závod LV (middle) - SK Hlinsko - Skála (hostinec) H21C 5.4.2008HVC27.3.2008
  • info
  • Oslavy s oddílovými jubilanty roku 2008 - GULÁŠ NUTNO OBJEDNAT !!! H21 29.3.2008CHT23.3.2008
  • info
  • Závodní registrace 2008 H21 1.1.2008CHT
    Závodní registrace 2007 H21 31.12.2007CHT28.2.2007
    Oddílové příspěvky 2007 PLAŤ 31.12.2007CHT31.5.2007
    Voda - "Ohře" 2-3 31.12.2007CHT30.4.2007
  • info
  • Dušičkový závod I+G 10.11.2007CHT3.11.2007
  • info
  • 13. závod LV - OS Nové Město na Moravě H21C 20.10.2007OSN11.10.2007
  • info
  • 11. závod LV - OOB Třebíč - middle H21C 14.10.2007TTR5.10.2007
  • info
  • 12. závod LV - OOB Třebíč - sprint H21C 14.10.2007TTR5.10.2007
  • info
  • 10. závod LV - SK Hlinsko - klasika H21C 6.10.2007HVC27.9.2007
  • info
  • ŽB - Čechy - klasická trať H21C 16.9.2007DKP3.9.2007
  • info
  • ŽB - Čechy - krátká trať H21B 15.9.2007DKP3.9.2007
  • info
  • Cena východních Čech (Vyhnánov) H21C 31.8.2007 - 2.9.2007PHK20.7.2007
  • info
  • 8. závod LV - Slovan Jindřichův Hradec - klasika – přebor oblasti H21C 23.6.2007SJH13.6.2007
  • info
  • ŽB - Čechy - krátká trať H21B 17.6.2007MLA30.5.2007
  • info
  • ŽB - Čechy - klasická trať H21C 16.6.2007MLA30.5.2007
  • info
  • ČP, ŽA ŽB - Čechy - krátká trať H21B 3.6.2007SJC+VRL9.5.2007
  • info
  • ČP, ŽA, ŽB - Čechy - klasická trať H21B 2.6.2007SJC+VRL9.5.2007
  • info
  • Český pohár štafet (B) H21 27.5.2007VBM12.5.2007
  • info
  • Český pohár štafet (B) H21 26.5.2007ABM+BBM12.5.2007
  • info
  • ČP, ŽA - sprint H21A 26.5.2007VBM12.5.2007
  • info
  • ČP, ŽA, ŽB - Čechy - klasická trať H21C 20.5.2007TJN28.4.2007
  • info
  • ČP, ŽA, ŽB - Čechy - klasická trať H21C 19.5.2007SMB28.4.2007
  • info
  • 6. závod LV- TJ Růžená - middle H21C 12.5.2007RUZ2.5.2007
  • info
  • 5. závod LV - OK Jihlava - klasika H21C 5.5.2007SJI26.4.2007
  • info
  • Oslavy s oddílovými jubilanty roku 2007 guláš 7.4.2007CHT31.3.2007
  • info
  • Český pohár štafet (C) muži 18.3.2007PHK5.3.2007
  • info
  • Zimní soustředění 2006 27-1 27.12.2006 - 1.1.2007CHT26.12.2006
  • info
  • Oddílové PRASE všech 2.12.2006CHT30.11.2006
  • info
  • Dušičkový závod - POZOR, ZMĚNA TERMÍNU!!! I+G 11.11.2006CHT4.11.2006
  • info
  • 14. závod LV - OS Nové Město na Moravě - (Zubří - tábor ŽĎAS) H21C 28.10.2006OSN20.10.2006
  • info
  • 12. závod LV - SK Chotěboř H21C 15.10.2006CTB4.10.2006
  • info
  • 11. závod LV - TJ Růžená - (Hostinec v Růžené) H21C 7.10.2006RUZ28.9.2006
  • info
  • 10. závod LV - OK Jihlava - (Větrný Jeníkov) H21C 28.9.2006SJI19.9.2006
  • info
  • MČR na klasické trati, Český pohár, ŽA H20 23.9.2006 - 24.9.2006BOR19.8.2006
  • info
  • 9. závod LV - Slovan Jindřichův Hradec + KOB Temelín - (Zvůle u Kunžaku) H21C 16.9.2006SJH+TEM6.9.2006
  • info
  • ŽB - Čechy - krátká trať H20B 9.9.2006LPU18.8.2006
  • info
  • Letní soustředění - Budislav 2006 ano 13.8.2006 - 20.8.2006CHT15.6.2006
  • info
  • Voda Sázava jedu 29.7.2006 - 2.8.2006CHT14.5.2006
    8. závod LV - SKP Žďár nad Sázavou - (mistrovství Vysočiny - klasika) - (Žďár nad Sázavou - SOU strojírenské) H21C 24.6.2006PZR15.6.2006
  • info
  • ŽB - Čechy - klasická trať - (Březina - okres Rokycany) H20B 14.5.2006SCP24.4.2006
  • info
  • ŽB - Čechy - krátká trať - (Březina - okres Rokycany) H20B 13.5.2006SCP24.4.2006
  • info
  • ŽB - Čechy - krátká trať - (Dobrošov) H20B 1.5.2006SNA6.4.2006
  • info
  • ŽB - Čechy - klasická trať - (Dobrošov) H20B 30.4.2006SRK6.4.2006
  • info
  • 3. závod LV - ALteam - (Brtnice) H21C 8.4.2006ASU31.3.2006
  • info
  • 1. závod LV - OOB Třebíč - (mistrovství Vysočiny - krátká trať) - (Třebíč) H21C 1.4.2006TTR23.3.2006
  • info
  • 2. závod LV - OOB Třebíč - (mistrovství Vysočiny - sprint) - (Třebíč) H21C 1.4.2006TTR23.3.2006
  • info
  • Oslavy s oddílovými jubilanty roku 2006 guláš 25.3.2006CHT19.3.2006
  • info
  • Závodní registrace pro rok 2006 H20 1.1.2006ČSOB15.2.2006
    Přihláška do žebříčku B pro rok 2006 H20B 1.1.2006ČSOB9.4.2006
    Overal overa 31.12.2005CHT29.10.2005
    Dres dres 31.12.2005CHT29.10.2005
    Kravata krava 31.12.2005CHT29.10.2005
    Zimní soustředění 2005 - Svratka 27-1 27.12.2005 - 1.1.2006CHT27.12.2005
  • info
  • 14. závod LV - TJ Jiskra Havlíčkův Brod H21C 28.10.2005JHB19.10.2005
  • info
  • 13. závod LV - OK Jihlava - Hájenka Černé lesy (mezi městem Brtnice a obcí Bransouze) - (klasická trať) H21C 22.10.2005SJI10.10.2005
  • info
  • 11. závod LV - OS Nové Město na Moravě - Tři Studně - obecní úřad - (klasická trať) H21C 8.10.2005OSN30.9.2005
  • info
  • 10. závod LV - OOB Třebíč - fotbalové hřiště Zastávka u Brna - (klasická trať) H21C 2.10.2005TTR24.9.2005
  • info
  • 9. závod LV - SK Hlinsko + CHT - Ctětínek u Nasavrk, fotbalové hřiště - (klasická trať) H21C 28.9.2005HVC22.9.2005
  • info
  • M ČR na klasické trati, CC - (Janov) H20 17.9.2005 - 18.9.2005LPU30.8.2005
  • info
  • 8. závod LV - SKP Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou, Autokemp Pilská nádrž - (klasická trať) H21C 10.9.2005PZR1.9.2005
  • info
  • CC, ŽA, ŽB-Č – klasická trať - (Milíře) H20B 4.9.2005VLI12.8.2005
  • info
  • CC, ŽA, ŽB-Č – krátká trať - (Bratrouchov, Penzion Omega) H20B 3.9.2005JIL12.8.2005
  • info
  • Cena východních Čech (Bílá Třemešná) H20 26.8.2005 - 28.8.2005PHK13.7.2005
  • info
  • 7. závod LV - SK Chotěboř - Dolní Sokolovec - (middle) H21C 25.6.2005CTB18.6.2005
  • info
  • M ČR na krátké trati, CC - (Zubří) H20 18.6.2005 - 19.6.2005OSN4.6.2005
  • info
  • ŽB-Č – klasická trať - (autokemp Pilská nádrž) H20B 12.6.2005PZR23.5.2005
  • info
  • CC, ŽA, ŽB-Č – krátká trať - (Rohozná) H20B 5.6.2005SJI14.5.2005
  • info
  • M ČR ve sprintu, CC, HC - (Třebíč, zimní stadion) H20 4.6.2005TTR16.5.2005
  • info
  • ŽB-Č – klasická trať - (Rakovice u Čimelic) H20B 29.5.2005OKP11.5.2005
  • info
  • ŽB-Č – krátká trať - (Rakovice u Čimelic) H20B 28.5.2005OKP11.5.2005
  • info
  • 6. závod LV - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Lipnice nad Sázavou - (middle) H21C 21.5.2005JHB11.5.2005
  • info
  • CC, ŽA, ŽB-Č – klasická trať - (Horní Slavkov) H20B 8.5.2005BSO+EKP17.4.2005
  • info
  • CC, ŽA, ŽB-Č – klasická trať - (Horní Slavkov) H20B 7.5.2005BSO+EKP17.4.2005
  • info
  • 5. závod LV - SK Chotěboř - Chotěboř - bude upřesněno - (klasická trať) H21C 30.4.2005CTB18.4.2005
  • info
  • 4. závod LV - OK Jihlava - Pístov - kasárna - (klasická trať) H21C 23.4.2005SJI11.4.2005
  • info
  • 1. závod LV - ALteam + TJ Zhoř - ZŠ Zhoř - (Mistrovství oblasti na krátké traťi) H21C 9.4.2005ZHR+ASU2.4.2005
  • info
  • 2. závod LV - ALteam + TJ Zhoř - ZŠ Zhoř - (Mistrovství oblasti ve sprintu) H21C 9.4.2005ZHR+ASU2.4.2005
  • info
  • Oslavy s oddílovými jubilanty roku 2005 Guláš 2.4.2005CHT28.3.2005
  • info
  • Registrovaní CHT závodníci pro rok 2005 H18 1.1.2005registrace
    Přihláška do žebříčku B H20B 1.1.2005přihláška ŽB18.4.2005
  • info
  • Zimní soustředění 27-1 27.12.2004 - 1.1.2005CHT27.12.2004
  • info
  • Dušičkový závod - Skála (u Bačkovských) I+G 30.10.2004CHT25.10.2004
  • info
  • 15. závod LV - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Lučice (obecní úřad) H21C 28.10.2004JHB19.10.2004
  • info
  • 13. závod LV - OK Jihlava H21C 23.10.2004SJI14.10.2004
  • info
  • 12. závod LV - OS Nové Město na Moravě H21C 16.10.2004OSN7.10.2004
  • info
  • 11. závod LV - SK Hlinsko - Ctětínek u Nasavrk H21C 9.10.2004HVC2.10.2004
  • info
  • M ČR na klasické trati - kvalifikace H18 25.9.2004KSU5.9.2004
  • info
  • 9 . závod LV - SKP Zďár nad Sázavou - Svratka, ŽĎAS H21C 18.9.2004PZR10.9.2004
  • info
  • CC, SC, ŽA, ŽB-Č - krátká trať H18B 4.9.2004VPM18.8.2004
  • info
  • ŽB-Č - klasická trať H18B 20.6.2004PGP1.6.2004
  • info
  • ŽB-Č - krátká trať H18B 19.6.2004PGP1.6.2004
  • info
  • M ČR na krátké trati - kvalifikace H18 12.6.2004PHK23.5.2004
  • info
  • ŽB-Č - klasická trať H18B 5.6.2004NPA11.5.2004
  • info
  • 6. závod LV - TJ Jiskra Havlíčkův Brod – Lipnice nad Sázavou (amfiteátr) H21C 29.5.2004JHB19.5.2004
  • info
  • WRE, CC, SC, ŽA, ŽB-Č - klasická trať H18B 16.5.2004DKP23.4.2004
  • info
  • CC, SC, ŽA, ŽB-Č - klasická trať H18B 15.5.2004BOR23.4.2004
  • info
  • 5. závod LV - OOB Třebíč – Podheraltice (turistická základna) H21C 1.5.2004TTR22.4.2004
  • info
  • 4. závod LV - SK Chotěboř H21C 24.4.2004CTB13.4.2004
  • info
  • 3. závod LV - SK Chotěboř H21C 24.4.2004CTB13.4.2004
  • info
  • 2. závod LV - OK Jihlava H21C 18.4.2004SJI6.4.2004
  • info
  • Oslavy s oddílovými jubilanty roku 2004 H18 27.3.2004CHT21.3.2004
  • info
  • Zimní soustředění - Svratka (Zálkadní škola) 27-1 27.12.2003 - 1.1.2004CHT16.12.2003
  • info
  • Dušičkový závod I 8.11.2003CHT2.11.2003
  • info
  • 16. závod RLV - OK Lokomotiva Pardubice - Srní H21C 1.11.2003LPU19.10.2003
  • info
  • 14. závod RLV - OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě - Tři Studně H21C 18.10.2003OSN8.10.2003
  • info
  • 13. závod RLV - Slovan Jindřichův Hradec - Zvůle H21C 11.10.2003SJH3.10.2003
  • info
  • M ČR klubů DH18 5.10.2003JPV7.9.2003
  • info
  • 12. závod RLV - Žďár nad Sázavou - Sklené u Fryšavy, základna DDM Žďár n. S. H21C 28.9.2003PZR16.9.2003
  • info
  • 11. závod RLV - TJ Spartak 1.brněnská - Bobrůvka, kulturni dům H21C 27.9.2003PBM16.9.2003
  • info
  • MČR klasická trať (CC, Silva cup, WRE) - finále H18A 21.9.2003DKP1.9.2003
  • info
  • MČR klasická trať (CC, Silva cup, WRE) - semifinále H18 20.9.2003DKP1.9.2003
  • info
  • CC, ŽA, ŽB-Č – klasika H18A 14.9.2003SJC27.8.2003
  • info
  • CC, ŽA, ŽB-Č – krátká trať H18A 13.9.2003PHK19.8.2003
  • info
  • CC, ŽA – sprint H18A 6.9.2003ZBM20.8.2003
  • info
  • Podzimní Soustředění mládeže oblasti Vysočina H18 6.9.2003 - 9.9.2003
    10. závod RLV - KOB Moira Brno - areál LT Dobrá Voda u Mrákotína H18 22.6.2003ABM8.6.2003
  • info
  • 9. závod RLV - KOB Moira Brno - areál LT Dobrá Voda u Mrákotína H18 21.6.2003ABM8.6.2003
  • info
  • M ČR na krátké trati (CC, Silva cup) - finále H18 15.6.2003BOR21.5.2003
  • info
  • M ČR na krátké trati (CC, Silva cup) - semifinále H18 14.6.2003BOR21.5.2003
  • info
  • CC, ŽA, Silva Cup, ŽB-M – klasická trať (WRE) H18A 8.6.2003VIZ4.5.2003
  • info
  • CC, ŽA, ŽB-M – krátká trať H18A 7.6.2003VIZ4.5.2003
  • info
  • ŽB-Č – klasika H18B 31.5.2003LPU7.5.2003
  • info
  • CC, ŽA, Silva cup - sprint H18A 24.5.2003SHK30.4.2003
  • info
  • CC, ŽA, ŽB-Č – klasika H18A 18.5.2003VSP24.4.2003
  • info
  • CC, ŽA, ŽB-Č – klasika H18A 17.5.2003VSP24.4.2003
  • info
  • 8. závod RLV - SK Chrast - Zderaz u Proseče - hřiště u hasičského kult. zařízení H16 11.5.2003CHT1.5.2003
  • info
  • M ČR ve sprintu (Silva cup, Continental cup) H18 8.5.2003JHB20.4.2003
  • info
  • 6. závod RLV - SK OB Chotěboř - Dolní Sokolovec - chata Doubravka H21C 3.5.2003CTB21.4.2003
  • info
  • 5. závod RLV - SK Hlinsko OB + OB SK Chrast - Rváčov u Hlinska H21C 1.5.2003HVC21.4.2003
  • info
  • 4. závod RLV - SKP Žďár n./S. - Svratka, hotel ŽĎAS H21C 26.4.2003PZR16.4.2003
  • info
  • 3. závod RLV - OOB Třebíč - Štěměchy - fotbalové hřiště H21C 19.4.2003TTR8.4.2003
  • info
  • 2. závod RLV - SK OB Chotěboř - Nová Ves u Chotěboře H21C 13.4.2003CTB31.3.2003
  • info
  • 1. závod RLV - OK Jihlava - Jihlava, prostor letního kina H21C 5.4.2003SJI23.3.2003
  • info
  • 14. závod REINPO Ligy Vysočiny 20.10.2002HVC12.10.2002
  • info
  • MČR v supersprintu 19.10.2002JAM9.10.2002
    Continental Cup, ŽA, ŽB (Čechy) - klas. trať 29.9.2002PGP5.9.2002
    Continental Cup, ŽA, ŽB (Čechy) - zkr. trať 28.9.2002PGP5.9.2002
    M ČR na klasické trati - finále 22.9.2002SSU1.9.2002
    M ČR na klasické trati - semifinále 21.9.2002SSU1.9.2002