H.S.H Vysočina Cup 2017 (Řásná)

Hlavní stránka OB Chrast
Nastavit RSS kanál

Logo H.S.H Vysočina cup 2017

20.06.2017 Posouváme druhý termín přihlášek

Druhý termín přihlášek posouváme na půlnoc 27. června. Ještě máte týden na dohlašování za zvýhodněné startovné. Po tomto datu jdou tratě do tisku. Další přihlášky budou možné pouze na místě za dvojnásobné startovné.

- PM -

16.05.2017 O-Monkye race

Po loňské premiéře bude i letos H.S.H Vysočina cupu předcházet O-Monkey race. Ve čtvrtek v podvečer pro vás bude centrum závodu už nachystáno. Přijeďte ukázat svou mrštnost a bystrost na O-Monkey race. Přihlášky se přijímají přes ORIS.

- PM -

15.05.2017 Rozpis a spuštění přihlášek

Byl zveřejněn rozpis 24. ročníku HSH Vysočina Cupu s centrem u Velkého pařezitého rybníka v Řásné (okres Jihlava). Zároveň bylo zahájeno přijímání přihlášek přes systém ORIS. Pořadatelé z SK Chrast se těší na vaší účast.

- PM -

01.12.2016 H.S.H Vysočina Cup 2017

Příští rok se uskuteční 24. ročník H.S.H Vysočina Cupu od čtvrtka 13. do neděle 16. července pod nejvyšším vrcholem Českomoravské vrchoviny Javořicí (836,5 m n. m.). Zkušený pořadatelský tým z SK Chrast připravuje centrum u Velkého pařezitého rybníku nedaleko obce Řásná.

Můžete se tradičně těšit na tři etapy hlavního závodu. Rozhodně nebude chybět mistrovství vesmíru v pivních štafetách, čtvrteční doprovodný závod a další bohatý doprovodný program.

Těšíme se na vás!

Petr Martinec
ředitel závodu

- PM -


...