Liga Vysočiny |
|
2. závod LV (krátká trať) - [VY, JČO] - SJH J. Hradec, TJ OK Tolar J. Hradec - (Nová Bystřice) - MISTROVSTVÍ OBLASTI | So 13.4.2013 | SJH+TJH | Pá 5.4.2013 | Přihlášky CHT | info | | | |
3. závod LV (sprint) - [VY, JČO] - SJH J. Hradec, TJ OK Tolar J. Hradec - (Třeboň) - MISTROVSTVÍ OBLASTI | So 13.4.2013 | SJH+TJH | Pá 5.4.2013 | Přihlášky CHT | info | | | |
4. závod LV (krátká trať) - [VY,JMO] - KOS Tesla Brno - (Předklášteří) | So 20.4.2013 | TBM | Pá 12.4.2013 | Přihlášky CHT | info | | | |
5. závod LV (sprint) - [VY,JMO] - VSK Mendelu Brno - (Tišnov) | So 20.4.2013 | VBM | Pá 12.4.2013 | Přihlášky CHT | info | | | |
6. závod LV (klasická trať) - [VY] - OOB Třebíč - (Nesměř) | Ne 28.4.2013 | TTR | Pá 19.4.2013 | Přihlášky CHT | info | | | |
1. závod LV (klasická trať) - [VY] - OK Jihlava - (Henčov) - přeložený závod | St 1.5.2013 | SJI | Út 23.4.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
7. závod LV (klasická trať) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Leština) | So 4.5.2013 | JHB | Čt 25.4.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
8. závod LV (klasická trať) - [VY] - SK Chotěboř - (Klouzovy) | So 18.5.2013 | CTB | Čt 9.5.2013 | Přihlášky CHT | info | | | |
9. závod LV (krátká trať) - [VY] - OK Lokomotiva Pardubice - (Kometa - Chrudim) | So 25.5.2013 | LPU | Pá 17.5.2013 | Přihlášky CHT | info | | | |
10. závod LV (klasická trať) - [VY] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Bohdalec) - současně s ŽB | So 1.6.2013 | PZR | Čt 16.5.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
11. závod LV (krátká trať) - [VY] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Bohdalec) - současně s ŽB | Ne 2.6.2013 | PZR | Čt 16.5.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
12. závod LV (klasická trať) - [VY] - SK Chrast - (Budislav) - MISTROVSTVÍ OBLASTI | Ne 9.6.2013 | CHT | | | | | | |
13. závod LV (klasická trať) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (hájenka Orlovy) | So 5.10.2013 | JHB | Čt 26.9.2013 | Přihlášky CHT | info | | | |
14. závod LV (klasická trať) - [VY] - OK Jihlava - (Smrčná) | Ne 13.10.2013 | SJI | Pá 4.10.2013 | Přihlášky CHT | info | | | |
15. závod LV (klasická trať) - [VY] - OS Nové Město na Moravě - (Vlachovice) | So 19.10.2013 | OSN | Čt 10.10.2013 | Přihlášky CHT | info | | | |
16. závod LV (klasická trať) - [VY] - SK Chrast - (Čachnov) | So 26.10.2013 | CHT | Čt 24.10.2013 | Přihlášky CHT | | | | |
Vícedenní závody |
|
Velikonoce ve skalách | Pá 29.3.2013 - Ne 31.3.2013 | DKP | | | | | | |
Haná Orienteering Festival 2013 | So 30.3.2013 - Po 1.4.2013 | OOL | | | | | | |
Českopolský orientační běh SKOL CUP 2013 (Petrowice) | Pá 28.6.2013 - Ne 30.6.2013 | KRN | | | | | | |
JWOC Tour 2013 (6 dnů Hradec Králové) | Po 1.7.2013 - So 6.7.2013 | PHK+SHK | | | | | | |
H.S.H. Vysočina cup (Sykovec, Medlov) | Čt 11.7.2013 - Ne 14.7.2013 | CHT | | | | fotky | | |
H.S.H. Vysočina cup (Sykovec, Medlov) in English | Čt 11.7.2013 - Ne 14.7.2013 | CHT | | | | | | |
Grand prix Silesia (Jakartovice) | Pá 19.7.2013 - Ne 21.7.2013 | AOP | | | | | | |
Bohemie 2013 (Nový Bor) | St 24.7.2013 - Ne 28.7.2013 | BOR | | | | | | |
Cena střední Moravy (Lipník nad Bečvou) | Pá 2.8.2013 - Ne 4.8.2013 | JPV | | | | | | |
Advanta cup (Nové Městu nad Metují) | Pá 9.8.2013 - Ne 11.8.2013 | DOB | | | | | | |
Magnus cup (Nová Ves) | Pá 16.8.2013 - Ne 18.8.2013 | ASU | | | | | | |
Pěkné prázdniny | So 24.8.2013 - Ne 25.8.2013 | TUR | | | | | | |
Cena východních Čech 2013 | Pá 30.8.2013 - Ne 1.9.2013 | LPU | | | | | | |
Žebříček A, B , MČR, Český pohár štafet |
|
Jarní pohár | So 23.3.2013 | PHK | Út 12.3.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Český pohár štafet (C) | Ne 24.3.2013 | PHK | Út 12.3.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Žebříček B-Morava - klasická trať | So 6.4.2013 | KSU | St 27.3.2013 | Přihlášky CHT | info | | | |
Český pohár štafet (C) | Ne 7.4.2013 | KSU | St 27.3.2013 | Přihlášky CHT | info | | | |
Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB | So 20.4.2013 | SJC | St 10.4.2013 | Přihlášky CHT | info | | | |
Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu | St 8.5.2013 | LPU | Ne 21.4.2013 | Přihlášky CHT | info | fotky | mapa | |
Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava - klasická trať | So 11.5.2013 | ZBM | Ne 21.4.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Žebříček B-Čechy - klasická trať | So 11.5.2013 | DKL+SLA | So 20.4.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava - krátká trať | Ne 12.5.2013 | ZBM | Ne 21.4.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Žebříček B-Čechy - krátká trať | Ne 12.5.2013 | DKL+SLA | So 20.4.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Žebříček B-Morava - klasická trať | So 18.5.2013 | MOV | | | | | | |
Sprint cup, žebříček A - sprint | So 25.5.2013 | VRB | Čt 16.5.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Český pohár štafet (B) | So 25.5.2013 | VRB | Čt 16.5.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Český pohár štafet (B) | Ne 26.5.2013 | VRB | Čt 16.5.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Žebříček B-Čechy - klasická trať - PŘIHLÁŠKY SOUHRNNĚ U ZÁVODU V SEKCI LIGA VYSOČINY | So 1.6.2013 | PZR | Čt 16.5.2013 | | info | | mapa | |
Žebříček B-Morava - klasická trať | So 1.6.2013 | ZLH | | | | | | |
Žebříček B-Čechy - krátká trať - PŘIHLÁŠKY SOUHRNNĚ U ZÁVODU V SEKCI LIGA VYSOČINY | Ne 2.6.2013 | PZR | Čt 16.5.2013 | | info | | mapa | |
Žebříček B-Morava - krátká trať | Ne 2.6.2013 | ZLH | | | | | | |
Celostání finále Přebor škol | St 5.6.2013 | KTA | | | | | | |
Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy - klasická trať | So 15.6.2013 | LPM | Ne 26.5.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy - krátká trať | Ne 16.6.2013 | LPM | Ne 26.5.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati | So 22.6.2013 - Ne 23.6.2013 | SSU | So 1.6.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Sprint cup, žebříček A - sprint - (Rychnov nad Kněžnou) | So 7.9.2013 | SRK | Po 26.8.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Český pohár štafet (B) - (Hradisko) | So 7.9.2013 | SRK | Po 26.8.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Český pohár štafet (B) - (Hradisko) | Ne 8.9.2013 | SRK | Po 26.8.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy - klasická trať - (Louka mezi obcemi Šemanovice a Dobřeň) | So 14.9.2013 | DKP | Čt 15.8.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Žebříček B-Morava - klasická trať - (Lyžařský svah – Cvičná louka v rekreačním areálu Tesák) | So 14.9.2013 | SKM | | | info | | mapa | |
Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy - krátká trať - (Louka mezi obcemi Šemanovice a Dobřeň) | Ne 15.9.2013 | DKP | Čt 15.8.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Žebříček B-Morava - krátká trať - (Lyžařský svah – Cvičná louka v rekreačním areálu Tesák) | Ne 15.9.2013 | SKM | | | info | | mapa | |
Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (Rejvíz – areál Orlí vrch) | So 21.9.2013 - Ne 22.9.2013 | ASU | Út 3.9.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Mistrovství ČR štafet - (lyžařský stadion Břízky v Jablonci nad Nisou-Mšeno) | So 28.9.2013 | TJN | Út 10.9.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
Mistrovství ČR družstev a oblastních výběrů žactva - (lyžařský stadion Břízky v Jablonci nad Nisou-Mšeno) | Ne 29.9.2013 | TJN | Út 10.9.2013 | Přihlášky CHT | info | | mapa | |
LOB |
|
LOB - Český pohár, krátká trať (Vrbno p.P.) | So 19.1.2013 - Ne 20.1.2013 | VRB | | | | | | |
LOB - Český pohár, noční sprint (Vrbno p.P.) | So 19.1.2013 - Ne 20.1.2013 | VRB | | | | | | |
LOB - Český pohár, M ČR klasická trať (Vrbno p.P.) | So 19.1.2013 - Ne 20.1.2013 | VRB | | | | | | |
LOB - Český pohár, M ČR sprint | So 26.1.2013 - Ne 27.1.2013 | VPM | | | | | | |
LOB - Český pohár, M ČR štafet | So 26.1.2013 - Ne 27.1.2013 | VPM | | | | | | |
LOB - Český pohár, klasická trať | So 26.1.2013 - Ne 27.1.2013 | VPM | | | | | | |
LOB - Český pohár, klasická trať (Holzhau, Krušné Hory) | So 2.2.2013 - Ne 3.2.2013 | GER | | | | | | |
LOB - Český pohár, krátká trať (Holzhau, Krušné Hory) | So 2.2.2013 - Ne 3.2.2013 | GER | | | | | | |
LOB - Český pohár, M ČR krátká krať (Nové Město n.M.) | So 23.2.2013 | OSN | | | | | | |
LOB - Český pohár, M ČR dvoučlenných štafet (Nové Město n.M.) | So 23.2.2013 | OSN | | | | | | |
MTBO |
|
1. a 2. Český pohár MTBO - ultralong, middle | So 27.4.2013 - Ne 28.4.2013 | CHT | | | | | | |
Akce pořádané oddílem OB SK Chrast |
|
Soustředění mládeže - Svratouch (přesunuto naČachnov) | Čt 28.3.2013 - Ne 31.3.2013 | CHT | | | info | fotky | | |
Zájezd do Švýcarska | Pá 19.7.2013 - Ne 28.7.2013 | CHT | | | info | | | |
Letní soustředění Budislav 2013 | So 3.8.2013 - So 10.8.2013 | CHT | | | info | | | |
Dušičkový závod 2013 (Karlštejn - Skala) | Ne 27.10.2013 | CHT | | | | | | |
Vánoční kufrování s mapou a busolou | Čt 26.12.2013 | CHT | | | | | | |
Zimní soustředění 2013 | Pá 27.12.2013 - St 1.1.2014 | CHT | | | | | | |
Ostatní |
|
Závodní registrace 2013 | Čt 28.2.2013 | ČSOS | | Přihlášky CHT | | | | |
Žebříček B - Čechy (přihláška do žebříčku) | Ne 28.4.2013 | ČSOS | St 24.4.2013 | Přihlášky CHT | info | | | |
Žebříček A - Čechy (přihláška do žebříčku) | Ne 28.4.2013 | ČSOS | St 24.4.2013 | Přihlášky CHT | info | | | |
Mistrovství ČR v horském OB | So 2.11.2013 | ČAR | | | | | | |