8. závod LV (krátká trať) - [VY] - SJH Jindřichův Hradec - (Cyklokemp pod Landštejněm) - současně s ŽB
|
D45B
|
11.5.2014 | SJH | 19.4.2014 | info |
7. závod LV (klasická trať) - [VY] - SJH Jindřichův Hradec - (Cyklokemp pod Landštejněm) - současně s ŽB
|
D45C
|
10.5.2014 | SJH | 19.4.2014 | info |
6. závod LV (klasická trať) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Leština u Skály)
|
D45
|
3.5.2014 | JHB | 26.4.2014 | info |
4. závod LV (krátká trať) - [VY] - OK Jihlava - (Zborná - chata pod sjezdovkou) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D45
|
26.4.2014 | SJI | 19.4.2014 | info |
5. závod LV (sprint) - [VY] - TJ Zhoř, OK Jihlava - (Zhoř)
|
D45
|
26.4.2014 | ZHR+SJI | 19.4.2014 | info |
2. závod LV (sprint) - [VY] - SK Chotěboř - (Chotěboř) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D45
|
12.4.2014 | CTB | 4.4.2014 | info |
3. závod LV (krátká trať) - [VY] - SK Chotěboř - (Chotěboř)
|
D45
|
12.4.2014 | CTB | 4.4.2014 | info |
15. závod LV (klasická trať) - [VY] - OS Nové Město na Moravě - (Vlachovice)
|
D35
|
19.10.2013 | OSN | 10.10.2013 | info |
14. závod LV (klasická trať) - [VY] - OK Jihlava - (Smrčná)
|
D35
|
13.10.2013 | SJI | 4.10.2013 | info |
13. závod LV (klasická trať) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (hájenka Orlovy)
|
D45
|
5.10.2013 | JHB | 26.9.2013 | info |
Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (Rejvíz – areál Orlí vrch)
|
D45
|
21.9.2013 - 22.9.2013 | ASU | 3.9.2013 | info |
Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy - krátká trať - (Louka mezi obcemi Šemanovice a Dobřeň)
|
D45B
|
15.9.2013 | DKP | 15.8.2013 | info |
Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy - klasická trať - (Louka mezi obcemi Šemanovice a Dobřeň)
|
D45B
|
14.9.2013 | DKP | 15.8.2013 | info |
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati
|
D45
|
22.6.2013 - 23.6.2013 | SSU | 1.6.2013 | info |
Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy - krátká trať
|
D45B
|
16.6.2013 | LPM | 26.5.2013 | info |
Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy - klasická trať
|
D45B
|
15.6.2013 | LPM | 26.5.2013 | info |
11. závod LV (krátká trať) - [VY] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Bohdalec) - současně s ŽB
|
D45B
|
2.6.2013 | PZR | 16.5.2013 | info |
10. závod LV (klasická trať) - [VY] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Bohdalec) - současně s ŽB
|
D45B
|
1.6.2013 | PZR | 16.5.2013 | info |
9. závod LV (krátká trať) - [VY] - OK Lokomotiva Pardubice - (Kometa - Chrudim)
|
D45
|
25.5.2013 | LPU | 17.5.2013 | info |
8. závod LV (klasická trať) - [VY] - SK Chotěboř - (Klouzovy)
|
D45
|
18.5.2013 | CTB | 9.5.2013 | info |
Žebříček B-Čechy - krátká trať
|
D45B
|
12.5.2013 | DKL+SLA | 20.4.2013 | info |
Žebříček B-Čechy - klasická trať
|
D45B
|
11.5.2013 | DKL+SLA | 20.4.2013 | info |
Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu
|
D45
|
8.5.2013 | LPU | 21.4.2013 | info |
7. závod LV (klasická trať) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Leština)
|
D45
|
4.5.2013 | JHB | 25.4.2013 | info |
1. závod LV (klasická trať) - [VY] - OK Jihlava - (Henčov) - přeložený závod
|
D45
|
1.5.2013 | SJI | 23.4.2013 | info |
Žebříček B - Čechy (přihláška do žebříčku)
|
D45B
|
28.4.2013 | ČSOS | 24.4.2013 | info |
4. závod LV (krátká trať) - [VY,JMO] - KOS Tesla Brno - (Předklášteří)
|
D45
|
20.4.2013 | TBM | 12.4.2013 | info |
5. závod LV (sprint) - [VY,JMO] - VSK Mendelu Brno - (Tišnov)
|
D45
|
20.4.2013 | VBM | 12.4.2013 | info |
2. závod LV (krátká trať) - [VY, JČO] - SJH J. Hradec, TJ OK Tolar J. Hradec - (Nová Bystřice) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D45
|
13.4.2013 | SJH+TJH | 5.4.2013 | info |
3. závod LV (sprint) - [VY, JČO] - SJH J. Hradec, TJ OK Tolar J. Hradec - (Třeboň) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D45
|
13.4.2013 | SJH+TJH | 5.4.2013 | info |
Jarní pohár
|
D45
|
23.3.2013 | PHK | 12.3.2013 | info |