16. závod LV (klasická trať) - [VY] - VSK Mendelu Brno - (Veverské Knínice)
|
D16
|
25.10.2014 | VBM | 18.10.2014 | info |
15. závod LV (klasická trať) - [VY] - OS Nové Město na Moravě - (Vlachovice)
|
D16
|
18.10.2014 | OSN | 9.10.2014 | info |
14. závod LV (klasická trať) - [VY] - OOB Třebíč - (Kramolín)
|
D16
|
4.10.2014 | TTR | 26.9.2014 | info |
13. závod LV (klasická trať) - [VY] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Bohdalec)
|
D16
|
20.9.2014 | PZR | 13.9.2014 | info |
10. závod LV (krátká trať) - [VY] - OK Jihlava - (Henčov - letiště)
|
D16
|
14.6.2014 | SJI | 6.6.2014 | info |
9. závod LV (klasická trať) - [VY] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Bohdalec) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D16
|
31.5.2014 | PZR | 22.5.2014 | info |
8. závod LV (krátká trať) - [VY] - SJH Jindřichův Hradec - (Cyklokemp pod Landštejněm) - současně s ŽB
|
D16B
|
11.5.2014 | SJH | 19.4.2014 | info |
7. závod LV (klasická trať) - [VY] - SJH Jindřichův Hradec - (Cyklokemp pod Landštejněm) - současně s ŽB
|
D16B
|
10.5.2014 | SJH | 19.4.2014 | info |
6. závod LV (klasická trať) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Leština u Skály)
|
D16
|
3.5.2014 | JHB | 26.4.2014 | info |
4. závod LV (krátká trať) - [VY] - OK Jihlava - (Zborná - chata pod sjezdovkou) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D16
|
26.4.2014 | SJI | 19.4.2014 | info |
5. závod LV (sprint) - [VY] - TJ Zhoř, OK Jihlava - (Zhoř)
|
D16
|
26.4.2014 | ZHR+SJI | 19.4.2014 | info |
2. závod LV (sprint) - [VY] - SK Chotěboř - (Chotěboř) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D16
|
12.4.2014 | CTB | 4.4.2014 | info |
3. závod LV (krátká trať) - [VY] - SK Chotěboř - (Chotěboř)
|
D16
|
12.4.2014 | CTB | 4.4.2014 | info |
11. závod LV (krátká trať) - [VY] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Bohdalec) - současně s ŽB
|
D16C
|
2.6.2013 | PZR | 16.5.2013 | info |
10. závod LV (klasická trať) - [VY] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Bohdalec) - současně s ŽB
|
D16C
|
1.6.2013 | PZR | 16.5.2013 | info |
8. závod LV (klasická trať) - [VY] - SK Chotěboř - (Klouzovy)
|
D14
|
18.5.2013 | CTB | 9.5.2013 | info |
2. závod LV (krátká trať) - [VY, JČO] - SJH J. Hradec, TJ OK Tolar J. Hradec - (Nová Bystřice) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D14
|
13.4.2013 | SJH+TJH | 5.4.2013 | info |
3. závod LV (sprint) - [VY, JČO] - SJH J. Hradec, TJ OK Tolar J. Hradec - (Třeboň) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D14
|
13.4.2013 | SJH+TJH | 5.4.2013 | info |
5. závod LV (krátká trať) - [VY] - TJ Jiskra Havláčkův Brod - (Orlovy)
|
D14
|
28.4.2012 | JHB | 19.4.2012 | |
3. závod LV (krátká trať) - [VY] - OOB Třebíč - (Nesměř) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D14
|
21.4.2012 | TTR | 12.4.2012 | |
4. závod LV (sprint) - [VY] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Velké Meziříčí) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D14
|
21.4.2012 | PZR | 12.4.2012 | |
1. závod LV (klasická trať) - [VO, VY] - OK Lokomotiva Pardubice - (Slatiňany (Monako))
|
D14C
|
31.3.2012 | LPU | 22.3.2012 | info |
Závodní registrace 2012
|
|
28.2.2012 | ČSOS | 27.2.2012 | |
15. závod LV (klasická trať) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Pelestrov)
|
D14
|
28.10.2011 | JHB | 19.10.2011 | info |
14. závod LV (middle - pro vet.klasika) - [VY] - OK Jihlava - (Salavice)
|
D14
|
22.10.2011 | SJI | 13.10.2011 | info |
13. závod LV (klasika) - [VY] - OS Nové Město na Moravě - (Křižánky)
|
D14
|
16.10.2011 | OSN | 6.10.2011 | info |
12. závod LV (klasika) - [VY, JM] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Milovy)
|
D14
|
1.10.2011 | PZR | 22.9.2011 | info |
11. závod LV (middle) - [VY] - OOB Třebíč - (Římov - louka)
|
D14
|
10.9.2011 | TTR | 2.9.2011 | info |
>> Objednávka nových overalů
|
O-cel
|
25.6.2011 | CHT | 25.6.2011 | info |
9. závod LV (middle - pro vet.klasika) - [VY, JČ] - Sdružení orientačních sportů J.Hradec, o.s. - (Cyklocamp, Staré Město p.Landštejnem)
|
D14
|
18.6.2011 | SJH | 9.6.2011 | info |
8. závod LV (klasika) - [VY] - OK Jihlava - (Jezdovice - POZOR, změna místa shromaždiště) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D14
|
28.5.2011 | SJI | 19.5.2011 | info |
6. závod LV (klasika) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Leština u Skály)
|
D14
|
7.5.2011 | JHB | 28.4.2011 | info |
5. závod LV (klasika) - [VY, JM] - BETA Ursus Orienteering - (Babice u Rosic)
|
D14
|
30.4.2011 | BBM | 22.4.2011 | info |
2. závod LV (sprint) - [VY] - SK Chotěboř - (Chotěboř, areál Geofond) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D14
|
9.4.2011 | CTB | 2.4.2011 | info |
3. závod LV (middle) - [VY] - SK Chotěboř - (Chotěboř, areál Geofond)
|
D14
|
9.4.2011 | CTB | 2.4.2011 | info |
Závodní registrace 2011
|
|
28.2.2011 | ČSOS | 27.2.2011 | |
16. závod LV (klasická trať) - [VY] - SK Chotěboř - (Seč - Ústupky - hotel Delta) - pozor změna!
|
D12
|
23.10.2010 | CTB | 14.10.2010 | info |
15. závod LV (klasická trať) - [VY,JM] - SK Radioklub Blansko- (Blansko,mistní část Obůrka)
|
D12
|
16.10.2010 | RBK | 9.10.2010 | info |
14. závod LV (klasická trať) - [VY] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Žďár nad Sázavou, SŠ Technická)
|
D12
|
9.10.2010 | PZR | 30.9.2010 | info |
11. závod LV (middle) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Havlíčkův Brod - Perknov)
|
D12
|
4.9.2010 | JHB | 26.8.2010 | info |
10. závod LV (klasická trať) - [VY, JM] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Žďár nad Sázavou - Zámek, sokolovna)
|
D12
|
26.6.2010 | PZR | 17.6.2010 | info |
9. závod LV (middle) - [VY] - (Vyhnánov) - SK Hlinsko
|
D12
|
20.6.2010 | HVC | 10.6.2010 | info |
8. závod LV (middle) - [VY] - (Klouzovy) - SK Chotěboř
|
D12
|
29.5.2010 | CTB | 20.5.2010 | info |
7. závod LV (klasická trať) - [VY] - OS Nové Město na Moravě - (Vojtěchov - Rekreační středisko)
|
D12
|
22.5.2010 | OSN | 13.5.2010 | info |
6. závod LV (klasická trať) - [VY, JM] - OOB TJ Spartak Adamov - (Rudka u Kunštátu) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D12
|
8.5.2010 | ADA | 29.4.2010 | info |
5. závod LV (klasická trať) - [VY] - OOB Třebíč - (Štěměchy) - změna!
|
D12
|
1.5.2010 | TTR | 22.4.2010 | info |
4. závod LV (klasická trať) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Orlovská hájenka)
|
D12
|
25.4.2010 | JHB | 16.4.2010 | info |
3. závod LV (klasická trať) - [VY] - OK Jihlava - (Záklana DDM Polná mezi Rohoznou a Novým Rychnovem)
|
D12
|
18.4.2010 | SJI | 9.4.2010 | info |
1. závod LV (middle) - [VY] - Sdružení orientačních sportů J.Hradec, o.s. - (pohostinství Jindřiš - sál) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D12
|
10.4.2010 | SJH | 1.4.2010 | info |
2. závod LV (sprint) - [VY] - Sdružení orientačních sportů J.Hradec, o.s. - (GVN J.Hradec) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D12
|
10.4.2010 | SJH | 1.4.2010 | info |
Závodní registrace 2010
|
|
1.1.2010 | CHT | 24.2.2010 | |
ZÁVODNÍ REGISTRACE 2009
|
|
31.12.2009 | CHT | 20.2.2009 | |
17. závod LV (middle) - [VY] - OK Jihlava
|
D12
|
24.10.2009 | SJI | 15.10.2009 | info |
14. závod Východočeské oblasti - Radvanice - POZOR ZMĚNA -> jedeme společně autobusem místo zrušeného závodu ASU
|
D12C
|
17.10.2009 | LTU | 8.10.2009 | info |
15. závod LV (klasika) - [VY] - OS Nové Město na Moravě
|
D12
|
11.10.2009 | OSN | 1.10.2009 | info |
14. závod LV (middle) - Žumberk
|
D12
|
26.9.2009 | CHT | 23.9.2009 | info |
12. závod LV - [VY, JM] - Klub orientačního běhu Moira Brno - (Velká Lhota)
|
D12
|
28.6.2009 | ABM | 18.6.2009 | info |
11. závod LV (klasika) - [VY, JM, JČ] - Slovan Jindřichův Hradec - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D12
|
27.6.2009 | SJH | 18.6.2009 | info |
10. závod LV (klasika) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
|
D12
|
13.6.2009 | JHB | 4.6.2009 | info |
9. závod LV (klasika) - [VY] - OK Jihlava
|
D12
|
30.5.2009 | SJI | 21.5.2009 | info |
8. závod LV - [VY, JM] - BETA URSUS Orienteering - (Příbram)
|
D12
|
24.5.2009 | BBM | 14.5.2009 | info |
5. závod LV (middle) - [VY] - TJ Růžená
|
D12
|
18.4.2009 | RUZ | 9.4.2009 | info |
4. závod LV (klasika) - [VY, JM] - OOB Třebíč
|
D12
|
11.4.2009 | TTR | 2.4.2009 | info |
2. závod LV (middle) - [VY, JM] - SKP Žďár na Sázavou - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D12
|
4.4.2009 | PZR | 26.3.2009 | info |
3. závod LV (sprint) - [VY] - SKP Žďár nad Sázavou - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D12
|
4.4.2009 | PZR | 26.3.2009 | info |
1. závod LV - [VY, JM] -Tesla Brno - (Deblín)
|
D10
|
28.3.2009 | TBM | 21.3.2009 | info |
13. závod LV + Východočeská oblast - OK Lokomotiva Pardubice - Holice (autokemp Hluboký)
|
D10N
|
25.10.2008 | LPU | 13.10.2008 | info |
12. závod LV - Jihomoravská oblast - VSK MZLU Brno - Zbraslav u Brna
|
D10N
|
18.10.2008 | VBM | 8.10.2008 | info |
11. závod LV + Jihomoravská oblast - OOB Třebíč - Březová (rekreační středisko)
|
D10N
|
11.10.2008 | TTR | 3.10.2008 | info |
10. závod LV + Jihočeská oblast - Slovan Jindřichův Hradec - tábor Bílá skála
|
D10N
|
4.10.2008 | SJH | 26.9.2008 | info |