8. závod LV (krátká trať) - [VY] - SJH Jindřichův Hradec - (Cyklokemp pod Landštejněm) - současně s ŽB
|
P
|
11.5.2014 | SJH | 19.4.2014 | info |
7. závod LV (klasická trať) - [VY] - SJH Jindřichův Hradec - (Cyklokemp pod Landštejněm) - současně s ŽB
|
P
|
10.5.2014 | SJH | 19.4.2014 | info |
6. závod LV (klasická trať) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Leština u Skály)
|
P
|
3.5.2014 | JHB | 26.4.2014 | info |
4. závod LV (krátká trať) - [VY] - OK Jihlava - (Zborná - chata pod sjezdovkou) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
P
|
26.4.2014 | SJI | 19.4.2014 | info |
5. závod LV (sprint) - [VY] - TJ Zhoř, OK Jihlava - (Zhoř)
|
P
|
26.4.2014 | ZHR+SJI | 19.4.2014 | info |
2. závod LV (sprint) - [VY] - SK Chotěboř - (Chotěboř) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
P
|
12.4.2014 | CTB | 4.4.2014 | info |
3. závod LV (krátká trať) - [VY] - SK Chotěboř - (Chotěboř)
|
P
|
12.4.2014 | CTB | 4.4.2014 | info |
4. závod LV (krátká trať) - [VY,JMO] - KOS Tesla Brno - (Předklášteří)
|
H18
|
20.4.2013 | TBM | 12.4.2013 | info |
5. závod LV (sprint) - [VY,JMO] - VSK Mendelu Brno - (Tišnov)
|
H18
|
20.4.2013 | VBM | 12.4.2013 | info |
2. závod LV (krátká trať) - [VY, JČO] - SJH J. Hradec, TJ OK Tolar J. Hradec - (Nová Bystřice) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
H18
|
13.4.2013 | SJH+TJH | 5.4.2013 | info |
3. závod LV (sprint) - [VY, JČO] - SJH J. Hradec, TJ OK Tolar J. Hradec - (Třeboň) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
H18
|
13.4.2013 | SJH+TJH | 5.4.2013 | info |
10. závod LV (krátká trať) - [VY] - SJH Jindřichův Hradec - (Sedlo u Nové Bystřice)
|
P
|
24.6.2012 | SJH | 14.6.2012 | |
9. závod LV (klasická trať) - [VY] - SJH Jindřichův Hradec - (Sedlo u Nové Bystřice) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
P
|
23.6.2012 | SJH | 14.6.2012 | |
7. závod LV (klasická trať) - [VO, VY] - KOB Pardubice + SK Hlinsko - (Svitavy)
|
P
|
26.5.2012 | PPU+HVC | 17.5.2012 | |
5. závod LV (krátká trať) - [VY] - TJ Jiskra Havláčkův Brod - (Orlovy)
|
P
|
28.4.2012 | JHB | 19.4.2012 | |
3. závod LV (krátká trať) - [VY] - OOB Třebíč - (Nesměř) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
P
|
21.4.2012 | TTR | 12.4.2012 | |
4. závod LV (sprint) - [VY] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Velké Meziříčí) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
P
|
21.4.2012 | PZR | 12.4.2012 | |
Závodní registrace 2010
|
|
1.1.2010 | CHT | 24.2.2010 | |
ZÁVODNÍ REGISTRACE 2009
|
|
31.12.2009 | CHT | 20.2.2009 | |
17. závod LV (middle) - [VY] - OK Jihlava
|
H14
|
24.10.2009 | SJI | 15.10.2009 | info |
14. závod Východočeské oblasti - Radvanice - POZOR ZMĚNA -> jedeme společně autobusem místo zrušeného závodu ASU
|
H14C
|
17.10.2009 | LTU | 8.10.2009 | info |
15. závod LV (klasika) - [VY] - OS Nové Město na Moravě
|
H14
|
11.10.2009 | OSN | 1.10.2009 | info |
14. závod LV (middle) - Žumberk
|
H14
|
26.9.2009 | CHT | 23.9.2009 | info |
12. závod LV - [VY, JM] - Klub orientačního běhu Moira Brno - (Velká Lhota)
|
H14
|
28.6.2009 | ABM | 18.6.2009 | info |
11. závod LV (klasika) - [VY, JM, JČ] - Slovan Jindřichův Hradec - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
H14
|
27.6.2009 | SJH | 18.6.2009 | info |
10. závod LV (klasika) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
|
H14
|
13.6.2009 | JHB | 4.6.2009 | info |
9. závod LV (klasika) - [VY] - OK Jihlava
|
H14
|
30.5.2009 | SJI | 21.5.2009 | info |
7. závod LV (middle) - [VY] - SK Chotěboř
|
H14
|
2.5.2009 | CTB | 26.4.2009 | info |
5. závod LV (middle) - [VY] - TJ Růžená
|
H14
|
18.4.2009 | RUZ | 9.4.2009 | info |
4. závod LV (klasika) - [VY, JM] - OOB Třebíč
|
H14
|
11.4.2009 | TTR | 2.4.2009 | info |
2. závod LV (middle) - [VY, JM] - SKP Žďár na Sázavou - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
H14
|
4.4.2009 | PZR | 26.3.2009 | info |
3. závod LV (sprint) - [VY] - SKP Žďár nad Sázavou - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
H14
|
4.4.2009 | PZR | 26.3.2009 | info |
1. závod LV - [VY, JM] -Tesla Brno - (Deblín)
|
H14
|
28.3.2009 | TBM | 21.3.2009 | info |
13. závod LV + Východočeská oblast - OK Lokomotiva Pardubice - Holice (autokemp Hluboký)
|
H12
|
25.10.2008 | LPU | 13.10.2008 | info |
12. závod LV - Jihomoravská oblast - VSK MZLU Brno - Zbraslav u Brna
|
H12
|
18.10.2008 | VBM | 8.10.2008 | info |
11. závod LV + Jihomoravská oblast - OOB Třebíč - Březová (rekreační středisko)
|
H12
|
11.10.2008 | TTR | 3.10.2008 | info |
10. závod LV + Jihočeská oblast - Slovan Jindřichův Hradec - tábor Bílá skála
|
H12
|
4.10.2008 | SJH | 26.9.2008 | info |
9. závod LV + Jihomoravská oblast - KPKS BETA Brno - Zbraslav u Brna
|
H10
|
7.9.2008 | BBM | 30.8.2008 | info |
8. závod LV - MISTROVSTVÍ OBLASTI - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Pelestrovská hájenka
|
H12
|
31.5.2008 | JHB | 22.5.2008 | info |
6. závod LV (middle) - MISTROVSTVÍ OBLASTI - SK OS N. Město n / M. - hotel SKI
|
H10
|
10.5.2008 | OSN | 2.5.2008 | info |
7. závod LV (sprint) - MISTROVSTVÍ OBLASTI - SK OS N. Město n / M. - hotel SKI
|
H10
|
10.5.2008 | OSN | 2.5.2008 | info |
5. závod LV - SK Chotěboř - Dolní Sokolovec (penzion u Mikeše)
|
H10
|
3.5.2008 | CTB | 25.4.2008 | info |
4. závod LV - TJ Růžená - Řídelov (kulturní dům)
|
H12
|
26.4.2008 | RUZ | 16.4.2008 | info |
3. závod LV - SKP Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou (SŠ Technická)
|
H12
|
12.4.2008 | PZR | 3.4.2008 | info |
1 .závod LV (middle) - SK Hlinsko - Skála (hostinec)
|
H12
|
5.4.2008 | HVC | 27.3.2008 | info |
Závodní registrace 2008
|
H12
|
1.1.2008 | CHT | | |
14. závod LV - SKP Žďár nad Sázavou - klasika
|
H10N
|
27.10.2007 | PZR | 18.10.2007 | info |