16. závod LV (klasická trať) - [VY] - VSK Mendelu Brno - (Veverské Knínice)
|
H21D
|
25.10.2014 | VBM | 18.10.2014 | info |
15. závod LV (klasická trať) - [VY] - OS Nové Město na Moravě - (Vlachovice)
|
H21D
|
18.10.2014 | OSN | 9.10.2014 | info |
10. závod LV (krátká trať) - [VY] - SJH Jindřichův Hradec - (Sedlo u Nové Bystřice)
|
H21D
|
24.6.2012 | SJH | 14.6.2012 | |
9. závod LV (klasická trať) - [VY] - SJH Jindřichův Hradec - (Sedlo u Nové Bystřice) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
H21D
|
23.6.2012 | SJH | 14.6.2012 | |
2. závod LV (klasická trať) - [VY] - OK Jihlava - (Kostelec u Jihlavy)
|
D21D
|
14.4.2012 | SJI | 5.4.2012 | |
Jarní pohár (dlouhá trať) - [Autokemp Stříbrný rybník, Hradec Králové]
|
H21D
|
17.3.2012 | PHK | 8.3.2012 | info |
Závodní registrace 2012
|
|
28.2.2012 | ČSOS | 27.2.2012 | |
15. závod LV (klasická trať) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Pelestrov)
|
H21D
|
28.10.2011 | JHB | 19.10.2011 | info |
14. závod LV (middle - pro vet.klasika) - [VY] - OK Jihlava - (Salavice)
|
H21D
|
22.10.2011 | SJI | 13.10.2011 | info |
13. závod LV (klasika) - [VY] - OS Nové Město na Moravě - (Křižánky)
|
H21D
|
16.10.2011 | OSN | 6.10.2011 | info |
11. závod LV (middle) - [VY] - OOB Třebíč - (Římov - louka)
|
H21D
|
10.9.2011 | TTR | 2.9.2011 | info |
10. závod LV (klasika) - [VY, JČ] - KOB Moira Brno - (Poldovka, jižní část louky u osady)
|
H21D
|
19.6.2011 | ABM | 9.6.2011 | info |
9. závod LV (middle - pro vet.klasika) - [VY, JČ] - Sdružení orientačních sportů J.Hradec, o.s. - (Cyklocamp, Staré Město p.Landštejnem)
|
H21D
|
18.6.2011 | SJH | 9.6.2011 | info |
Český pohár, ŽA, ŽB-Čechy (krátká trať) - [Rekreační zařízení Pařez]
|
H35B
|
4.6.2011 | SJC | 15.5.2011 | info |
8. závod LV (klasika) - [VY] - OK Jihlava - (Jezdovice - POZOR, změna místa shromaždiště) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
H21D
|
28.5.2011 | SJI | 19.5.2011 | info |
6. závod LV (klasika) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Leština u Skály)
|
H21D
|
7.5.2011 | JHB | 28.4.2011 | info |
4. závod LV (middle) - [VY, JM] - SK Žabovřesky Brno - (Ruprechtov) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
H21D
|
16.4.2011 | ZBM | 4.4.2011 | info |
2. závod LV (sprint) - [VY] - SK Chotěboř - (Chotěboř, areál Geofond) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
H21D
|
9.4.2011 | CTB | 2.4.2011 | info |
3. závod LV (middle) - [VY] - SK Chotěboř - (Chotěboř, areál Geofond)
|
H21D
|
9.4.2011 | CTB | 2.4.2011 | info |
Český pohár štafet, Česká liga klubů (C) - [Hradec Králové, Stříbrný rybník]
|
mix
|
20.3.2011 | PHK | 7.3.2011 | info |
Jarní pohár (dlouhá trať) - [Hradec Králové, Stříbrný rybník]
|
H21D
|
19.3.2011 | PHK | 7.3.2011 | info |
Závodní registrace 2011
|
|
28.2.2011 | ČSOS | 27.2.2011 | |
10. závod LV (klasická trať) - [VY, JM] - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - (Žďár nad Sázavou - Zámek, sokolovna)
|
H21D
|
26.6.2010 | PZR | 17.6.2010 | info |
9. závod LV (middle) - [VY] - (Vyhnánov) - SK Hlinsko
|
H21D
|
20.6.2010 | HVC | 10.6.2010 | info |
Žebříček B-Čechy - klasická trať - (Horní Bradlo)
|
H21C
|
19.6.2010 | LPU | 29.5.2010 | info |
8. závod LV (middle) - [VY] - (Klouzovy) - SK Chotěboř
|
H21D
|
29.5.2010 | CTB | 20.5.2010 | info |
7. závod LV (klasická trať) - [VY] - OS Nové Město na Moravě - (Vojtěchov - Rekreační středisko)
|
H21D
|
22.5.2010 | OSN | 13.5.2010 | info |
Žebříček B-Čechy - krátká trať - (Hrachoviště) - změna!
|
H21C
|
16.5.2010 | PHK | 27.4.2010 | info |
Žebříček B-Čechy - klasická trať - (Hrachoviště) - změna!
|
H21C
|
15.5.2010 | PHK | 27.4.2010 | info |
6. závod LV (klasická trať) - [VY, JM] - OOB TJ Spartak Adamov - (Rudka u Kunštátu) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
H21D
|
8.5.2010 | ADA | 29.4.2010 | info |
4. závod LV (klasická trať) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Orlovská hájenka)
|
H21D
|
25.4.2010 | JHB | 16.4.2010 | info |
3. závod LV (klasická trať) - [VY] - OK Jihlava - (Záklana DDM Polná mezi Rohoznou a Novým Rychnovem)
|
H21D
|
18.4.2010 | SJI | 9.4.2010 | info |
Ples orientačních běžců - 13.3.2010
|
ANO
|
13.3.2010 | CHT | 12.3.2010 | info |
Závodní registrace 2010
|
|
1.1.2010 | CHT | 24.2.2010 | |
ZÁVODNÍ REGISTRACE 2009
|
|
31.12.2009 | CHT | 20.2.2009 | |
Dušičkový závod
|
III+G
|
7.11.2009 | CHT | 30.10.2009 | info |
17. závod LV (middle) - [VY] - OK Jihlava
|
H21D
|
24.10.2009 | SJI | 15.10.2009 | info |
14. závod Východočeské oblasti - Radvanice - POZOR ZMĚNA -> jedeme společně autobusem místo zrušeného závodu ASU
|
H21D
|
17.10.2009 | LTU | 8.10.2009 | info |
15. závod LV (klasika) - [VY] - OS Nové Město na Moravě
|
H21D
|
11.10.2009 | OSN | 1.10.2009 | info |
14. závod LV (middle) - Žumberk
|
H21D
|
26.9.2009 | CHT | 23.9.2009 | info |
ŽB - Čechy - klátká trať - [Lomnička]
|
H21C
|
13.9.2009 | LPM | 21.8.2009 | info |
ŽB - Čechy - klasická trať - [Lomnička]
|
H21C
|
12.9.2009 | LPM | 21.8.2009 | info |
13. závod LV (klasika) - [VY] - OK Jihlava
|
H21D
|
5.9.2009 | SJI | 27.8.2009 | info |
12. závod LV - [VY, JM] - Klub orientačního běhu Moira Brno - (Velká Lhota)
|
H21D
|
28.6.2009 | ABM | 18.6.2009 | info |
11. závod LV (klasika) - [VY, JM, JČ] - Slovan Jindřichův Hradec - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
H21D
|
27.6.2009 | SJH | 18.6.2009 | info |
10. závod LV (klasika) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
|
H21D
|
13.6.2009 | JHB | 4.6.2009 | info |
Gigasport ČP, ŽA, ŽB - Čechy - klasická trať - [Drážov - Zálesí, háj. Beneda]
|
H21C
|
7.6.2009 | DKP | 17.5.2009 | info |
Gigasport ČP, ŽA, ŽB - Čechy - krátká trať - [Drážov - Zálesí, háj. Beneda]
|
H21C
|
6.6.2009 | DKP | 17.5.2009 | info |
9. závod LV (klasika) - [VY] - OK Jihlava
|
H21D
|
30.5.2009 | SJI | 21.5.2009 | info |
8. závod LV - [VY, JM] - BETA URSUS Orienteering - (Příbram)
|
H21D
|
24.5.2009 | BBM | 14.5.2009 | info |
Gigasport ČP, ŽA, ŽB - Čechy - krátká trať - [Krty]
|
H21C
|
17.5.2009 | JES | 24.4.2009 | info |
Gigasport ČP, ŽA, ŽB - Čechy - klasická trať - [Krty]
|
H21C
|
16.5.2009 | JES | 24.4.2009 | info |
ŽB - Čechy - krátká trať - [Brzice]
|
H21C
|
10.5.2009 | SHK | 13.4.2009 | info |
ŽB - Čechy - klasická trať - [Brzice]
|
H21C
|
9.5.2009 | SHK | 13.4.2009 | info |
5. závod LV (middle) - [VY] - TJ Růžená
|
H21D
|
18.4.2009 | RUZ | 9.4.2009 | info |
4. závod LV (klasika) - [VY, JM] - OOB Třebíč
|
H21D
|
11.4.2009 | TTR | 2.4.2009 | info |
2. závod LV (middle) - [VY, JM] - SKP Žďár na Sázavou - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
H21D
|
4.4.2009 | PZR | 26.3.2009 | info |
3. závod LV (sprint) - [VY] - SKP Žďár nad Sázavou - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
H21D
|
4.4.2009 | PZR | 26.3.2009 | info |
1. závod LV - [VY, JM] -Tesla Brno - (Deblín)
|
H21D
|
28.3.2009 | TBM | 21.3.2009 | info |
Jarní pohár (dlouhá trať) - [Dachova]
|
H21D
|
21.3.2009 | PHK | 11.3.2009 | info |
Dušičkový závod 2008 - (Podlažice)
|
III+G
|
8.11.2008 | CHT | 1.11.2008 | info |
13. závod LV + Východočeská oblast - OK Lokomotiva Pardubice - Holice (autokemp Hluboký)
|
H21D
|
25.10.2008 | LPU | 13.10.2008 | info |
12. závod LV - Jihomoravská oblast - VSK MZLU Brno - Zbraslav u Brna
|
H21D
|
18.10.2008 | VBM | 8.10.2008 | info |
11. závod LV + Jihomoravská oblast - OOB Třebíč - Březová (rekreační středisko)
|
H21D
|
11.10.2008 | TTR | 3.10.2008 | info |
10. závod LV + Jihočeská oblast - Slovan Jindřichův Hradec - tábor Bílá skála
|
H21D
|
4.10.2008 | SJH | 26.9.2008 | info |
ČP, ŽA, ŽB - Čechy - krátká trať
|
H21C
|
14.9.2008 | PHK | 23.8.2008 | info |
ČP, ŽA, ŽB - Čechy - klasická trať
|
H21C
|
13.9.2008 | SRK | 25.8.2008 | info |
9. závod LV + Jihomoravská oblast - KPKS BETA Brno - Zbraslav u Brna
|
H21D
|
7.9.2008 | BBM | 30.8.2008 | info |
ŽB - Čechy - krátká trať
|
H21C
|
15.6.2008 | FSP | 28.5.2008 | info |
ŽB - Čechy - klasická trať
|
H21C
|
14.6.2008 | FSP | 28.5.2008 | info |
8. závod LV - MISTROVSTVÍ OBLASTI - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Pelestrovská hájenka
|
H21D
|
31.5.2008 | JHB | 22.5.2008 | info |
ČP, ŽA, ŽB - Čechy - klasická trať
|
H21C
|
18.5.2008 | SJI | 28.4.2008 | info |
ČP, ŽA, ŽB - Čechy - krátká trať
|
H21C
|
17.5.2008 | SJI | 28.4.2008 | info |
6. závod LV (middle) - MISTROVSTVÍ OBLASTI - SK OS N. Město n / M. - hotel SKI
|
H21D
|
10.5.2008 | OSN | 2.5.2008 | info |
7. závod LV (sprint) - MISTROVSTVÍ OBLASTI - SK OS N. Město n / M. - hotel SKI
|
H21D
|
10.5.2008 | OSN | 2.5.2008 | info |
4. závod LV - TJ Růžená - Řídelov (kulturní dům)
|
H21D
|
26.4.2008 | RUZ | 16.4.2008 | info |
3. závod LV - SKP Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou (SŠ Technická)
|
H21D
|
12.4.2008 | PZR | 3.4.2008 | info |
1 .závod LV (middle) - SK Hlinsko - Skála (hostinec)
|
H21D
|
5.4.2008 | HVC | 27.3.2008 | info |
Jarní pohár - jednotlivci (pro některé kategorie dlouhá trať)
|
H21D
|
15.3.2008 | PHK | 3.3.2008 | info |
Závodní registrace 2008
|
H35
|
1.1.2008 | CHT | | |
14. závod LV - SKP Žďár nad Sázavou - klasika
|
P
|
27.10.2007 | PZR | 18.10.2007 | info |
Cena východních Čech (Vyhnánov)
|
P6
|
31.8.2007 - 2.9.2007 | PHK | 20.7.2007 | info |