14. závod LV (klasická tra) - [VY] - OK Jihlava - (Smrčná)
|
D14
|
13.10.2013 | SJI | 4.10.2013 | info |
13. závod LV (klasická tra) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (hájenka Orlovy)
|
D14
|
5.10.2013 | JHB | 26.9.2013 | info |
2. závod LV (krátká tra) - [VY, JČO] - SJH J. Hradec, TJ OK Tolar J. Hradec - (Nová Bystřice) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D14
|
13.4.2013 | SJH+TJH | 5.4.2013 | info |
10. závod LV (krátká tra) - [VY] - SJH Jindřichův Hradec - (Sedlo u Nové Bystřice)
|
D12
|
24.6.2012 | SJH | 14.6.2012 | |
9. závod LV (klasická tra) - [VY] - SJH Jindřichův Hradec - (Sedlo u Nové Bystřice) - MISTROVSTVÍ OBLASTI
|
D12
|
23.6.2012 | SJH | 14.6.2012 | |
5. závod LV (krátká tra) - [VY] - TJ Jiskra Havláčkův Brod - (Orlovy)
|
D12
|
28.4.2012 | JHB | 19.4.2012 | |
Závodní registrace 2012
|
|
28.2.2012 | ČSOS | 27.2.2012 | |
12. závod LV (klasika) - [VY, JM] - UNITOP SKP ďár nad Sázavou - (Milovy)
|
D10
|
1.10.2011 | PZR | 22.9.2011 | info |
>> Doobjednávka dresů
|
D-vrs
|
25.6.2011 | CHT | 25.6.2011 | info |
5. závod LV (klasika) - [VY, JM] - BETA Ursus Orienteering - (Babice u Rosic)
|
D10
|
30.4.2011 | BBM | 22.4.2011 | info |
Závodní registrace 2011
|
|
28.2.2011 | ČSOS | 27.2.2011 | |
16. závod LV (klasická tra) - [VY] - SK Chotěboř - (Seč - Ústupky - hotel Delta) - pozor změna!
|
D10N
|
23.10.2010 | CTB | 14.10.2010 | info |
15. závod LV (klasická tra) - [VY,JM] - SK Radioklub Blansko- (Blansko,mistní část Obůrka)
|
D10N
|
16.10.2010 | RBK | 9.10.2010 | info |
11. závod LV (middle) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Havlíčkův Brod - Perknov)
|
D10N
|
4.9.2010 | JHB | 26.8.2010 | info |
10. závod LV (klasická tra) - [VY, JM] - UNITOP SKP ďár nad Sázavou - (ďár nad Sázavou - Zámek, sokolovna)
|
D10N
|
26.6.2010 | PZR | 17.6.2010 | info |
9. závod LV (middle) - [VY] - (Vyhnánov) - SK Hlinsko
|
D10N
|
20.6.2010 | HVC | 10.6.2010 | info |
8. závod LV (middle) - [VY] - (Klouzovy) - SK Chotěboř
|
D10N
|
29.5.2010 | CTB | 20.5.2010 | info |
7. závod LV (klasická tra) - [VY] - OS Nové Město na Moravě - (Vojtěchov - Rekreační středisko)
|
D10N
|
22.5.2010 | OSN | 13.5.2010 | info |
4. závod LV (klasická tra) - [VY] - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - (Orlovská hájenka)
|
D10N
|
25.4.2010 | JHB | 16.4.2010 | info |
Závodní registrace 2010
|
|
1.1.2010 | CHT | 24.2.2010 | |
ZÁVODNÍ REGISTRACE 2009
|
|
31.12.2009 | CHT | 20.2.2009 | |
15. závod LV (klasika) - [VY] - OS Nové Město na Moravě
|
D10N
|
11.10.2009 | OSN | 1.10.2009 | info |
Cena Východních Čech 2009
|
D10N
|
28.8.2009 - 30.8.2009 | PHK | 21.7.2009 | info |
4. závod LV (klasika) - [VY, JM] - OOB Třebíč
|
D10N
|
11.4.2009 | TTR | 2.4.2009 | info |
6. závod LV (middle) - MISTROVSTVÍ OBLASTI - SK OS N. Město n / M. - hotel SKI
|
HDR
|
10.5.2008 | OSN | 2.5.2008 | info |
7. závod LV (sprint) - MISTROVSTVÍ OBLASTI - SK OS N. Město n / M. - hotel SKI
|
HDR
|
10.5.2008 | OSN | 2.5.2008 | info |
4. závod LV - TJ Růená - Řídelov (kulturní dům)
|
HDR
|
26.4.2008 | RUZ | 16.4.2008 | info |
Závodní registrace 2008
|
HDR
|
1.1.2008 | CHT | | |
Závodní registrace 2007
|
HDR
|
31.12.2007 | CHT | 28.2.2007 | |
Oddílové příspěvky 2007
|
PLA
|
31.12.2007 | CHT | 31.5.2007 | |
Cena východních Čech (Vyhnánov)
|
HDR
|
31.8.2007 - 2.9.2007 | PHK | 20.7.2007 | info |
4. závod LV - OK Lokomotiva Pardubice
|
HDR
|
21.4.2007 | LPU | 10.4.2007 | info |