Český pohár štafet
Seznam přihlášených aktualizován 18.5.2004 07:41:41 (týká se přihlášek došlých jiným způsobem než přihlašovacím systémem)


Na hlavní stránce přihlášek (v levé části) máte možnost si zkontrolovat seznam přihlášených štafet podle kategorií a podle oddílů.


Ti co poslali přihlášku jiným způsobem než přes přihláškový systém si mohou zkontrolovat své údaje zde

---------------------------------------------------------------

Přihlašování přihlašovacím systémem již není možné (slouží pouze pro kontrolu údajů v přihláškách a pro doplňování soupisek: jméno, reg. číslo, číslo SI). Změny přijímány pouze v omezené míře přes e-mail: tomas.matras@worldonline.cz. Zde je vstup na hlavní stránku.

nedělní závod ČPŠ, 23.5.2004

 

Návod na přihlašování

1) v nabídce oddíl vyber "-::- NOVY ODDIL - vytvor novy oddil -::-" (poslední položka seznamu) a potvrď volbu tlačítkem PRIHLAS/VYTVOR (v případě, že ještě nikdo z vašeho oddílu nezadával přihlášku)

(jestliže již jednou někdo z oddílu přihlášku zadával, vyber ze seznamu svůj oddíl a zadej heslo a potvrď volbu tlačítkem PRIHLAS/VYTVOR)

2) je nutné vyplnit údaje, zkratka oddílu, úplný název oddílu (včetně diakritiky), mailové spojení a heslo, které je nutné si pečlivě zapamatovat - slouží pro opětovné přihlášení do systému

3) pod odkazem "PRIHLASKA" najdeš možnost zadání počtu jednotlivých přihlašovaných štafet dle kategorií - vyplň počty (systém automaticky spočítá startovné) 

4) poté se zobrazí přehled přihlášených štafet a u každé najdeš odkaz "UPRAVIT" (takto vyplníš rozpisku - reg.číslo, jméno, SI čip) a "SMAZAT" (takto zrušíš přihlášenou štafetu)

5) pod odkazem "UBYTOVANI" zadáš počet ubytovaných dle typu nabízeného ubytovacího zařízení - cenu systém vypočítá automaticky

6) pod odkazem "PLATBY" najdeš spočtené platby za přihlášky a ubytovaní, podrobně rozepsané včetně celkové sumy k zaplacení (tuto sumu odešli na číslo účtu, které je uvedené v rozpise) - POZOR - po termínu přihlášek automaticky navyšovány vklady o 100%

7) po ukončení přihlašování nezapomeň ukončit práci odkazem "UKONCI a ULOZ" - důležité pro zaznamenání provedených změn - jinak přihláška nebude akceptována!!!!

Pro jistotu si zkontroluj provedenou přihlášku v přehledech na hlavní přihlašovací stránce, kde si můžeš zobrazit přehled přihlášených dle oddílů a kategorií. (zatím je v provozu pouze podle kategorií, bude přidán i odkaz na oddíly)

!!!
Prosím ušetřete práci nám pořadatelům a rozpisky vyplňte včas na internetu.


V případě jakýchkoliv nejasností vám dotazy rád zodpoví poooool@seznam.cz nebo tomas.matras@worldonline.cz 

Tento přihlašovací systém je použit a upraven za laskavého svolení oddílu SK Žabovřesky Brno.


...