E1 - Etapové výsledky
SI Event vacek@control.felk.cvut.cz
Botas Vysočina CUP 2004
Chacholice - 16.-18. 7. 2004
D10C
Délka: 2300m Převýšení: 35m Počet kontrol: 8
jméno
registrace
čas
1.
Procházková Klára
LPU9451
15.22
OK
2.
Procházková Marie
DCE9550
21.16
3.
Voborníková Alena
CTB9451
21.23
4.
Vítková Lucie
PTE9474
23.07
5.
Kunčarová Jana
LCE
24.34
6.
Sklenářová Magda
MLA9559
33.01
7.
Bořánková Karolína
VSP9550
36.01
8.
Svobodová Radka
BFM9451
36.56
D10N
Délka: 3500m Převýšení: 35m Počet kontrol: 7
Doleželová Kateřina
PZR9559
27.01
Verdeyen Elke
BEL9650
29.18
Násadová Nataša
ADA9651
50.11
Odehnalová Barbora
ADA95
49.12
DISK
D12
Délka: 2600m Převýšení: 55m Počet kontrol: 8
Žaludková Petra
TZL9251
25.39
Grohová Lucka
SJC9292
27.43
Kochová Nikola
SJC9358
28.03
Neumannová Kateřina
PVP9250
28.14
Knapová Lenka
LPU9351
28.43
Voborníková Kateřina
CTB9251
33.09
Pekárková Monika
RBK9252
33.52
Egle Mikšyte
LTX9350
35.01
9.
Sklenářová Jana
MLA9251
39.24
10.
Ivánková Žaneta
BFM9351
40.31
11.
Ingrida Olendraite
LTX9250
41.40
12.
Svobodová Vendula
RUZ9354
44.43
13.
Urbanová Johana
PZR9251
53.15
14.
Kukolová Karolína
LCE9352
55.31
15.
Rachůnek Tomáš
LCE9251
53.37
MS OK
D14
Délka: 2900m Převýšení: 25m Počet kontrol: 11
Knapová Jana
LPU9053
24.44
Kučerová Lucie
PZR9051
27.52
Bolechová Anežka
LPU9051
28.48
Valachová Martina
LPU9054
29.33
Verdeyen Sien
BEL9150
42.08
Komisaraityte Monika
MKC0056
76.27
Merkevičiute Egle
MKC0055
80.32
Uckute Giedre
MKC0052
84.30
Ramančiuckaite Leva
MKC0053
91.41
Procházková Olga
SJC9152
97.10
Ramančiuckaite Martyna
MKC0054
101.58
Nerušilová Jana
VBM8458
58.10
Königová Daniela
VBM8457
90.51
D16
Délka: 3900m Převýšení: 70m Počet kontrol: 12
Machútová Lucie
PHK8851
27.07
Klečková Lucie
HAV8852
Marešová Michaela
LPU8959
28.23
Vágnerová Denisa
NPA9853
33.57
Soukupová Lucie
SJC8951
34.23
Fabré Miek
BEL8950
34.35
Aušra Mikšyte
LTX8950
39.02
Dulovcová Michaela
KRE8851
45.03
CHOUTKOVÁ MAGDALÉNA
SOB8851
46.45
Kučerová Marie
PZR8851
48.18
Lapčáková Naděžda
PZR8853
83.58
D18
Délka: 4100m Převýšení: 75m Počet kontrol: 13
Krafková Lucie
BOR8650
26.42
Mrštíková Květa
LPU8753
29.06
Mališová Barbora
DKP8654
29.20
Sallaerts Saartje
BEL8750
31.19
Dittrichová Petra
KON8787
31.35
Vlažná Lucie
LCE8762
Masopustová Eliška
DKP8656
33.13
Boháčová Lucie
PTE8771
35.33
Steiningerová Tereza
LPM8650
40.21
Štěpánková Petra
LBM8651
40.25
Adamová Eva
PTE8772
48.53
Ivánková Hana
BFM8752
59.18
D20
Délka: 4800m Převýšení: 105m Počet kontrol: 16
Nováková Lucie
DKP8552
46.37
Steiningerová Kateřina
LPM8450
57.13
Cajzlová Veronika
VBM8451
57.52
Kubejová Pavla
ZBM8555
63.33
D21A
Dusilová Jindra
OKP6851
39.15
Knapová Iva
LPU6052
40.06
Hasmanova Lenka
VPM7551
40.44
Reinerová Barbara
ZBM8451
40.49
Vyškovská Radka
ZVS7450
41.48
Perner Heda
LPU
42.31
Šimšová Jana
MFP7651
42.32
Svobodová Jitka
DCE7450
43.35
Švíglerová Pavla
LPU7658
43.52
Jaškevičiute Virginija
MKC0057
44.05
Janská Eva
DKP8451
45.37
Vlčovská Eva
LPU7956
46.09
Vidmuchová Martina
JPV7175
46.33
Pavlů Veronika
DCE6950
46.55
Cigošová Hana
TZL8152
47.03
16.
Brožková Zuzana
LPU7853
47.51
17.
Kratochvílová Silvie
XXX7851
18.
Korpasová Ivana
LBM7362
49.18
19.
Borovičková Lenka
FSP7350
51.32
20.
Odvodyová Dana
LPU8355
63.19
21.
Hlaváčová Lucka
VRL7351
78.32
D21B
Délka: 4500m Převýšení: 100m Počet kontrol: 15
Votočková Jaroslava
JIL7255
33.00
Novotná Karolína
LPU7353
34.58
Voborníková Eva
CTB6851
37.01
Šťastná Alena
CTB7351
37.27
Richterová Nataša
ADA7451
38.50
Chvátalová Nataša
FSP6154
38.57
Procházková Alexandra
LPU7051
41.21
Víchová Ladislava
LPU5851
Mačyte Laura
MKC0059
41.58
Oujeská Lenka
ZBP7652
42.37
Dvořáčková Jana
TTR7852
44.10
Švadlenková Marie
SHK8255
44.32
Kašparová Eva
LPU7854
45.32
Smidova Aneta
ADA7652
46.16
Suková Martina
MFP8750
47.49
Ash Hana
OCB7051
49.54
Víchová Radka
LPU7958
51.07
Suková Renata
PZR7352
55.09
Harazínová Radka
VLI7650
59.23
Straková Jana
PVP7250
59.32
Sedláčková Jana
ZBP7654
63.03
22.
Uhrová Zuzana
VSP8050
64.07
23.
Tomanová Veronika
LBM7751
65.48
24.
Klusáková Helena
TTR8153
138.15
D21E
Délka: 5100m Převýšení: 105m Počet kontrol: 16
Krafková Ita
BOR8156
39.41
Hoffmannová Johana
JPV7852
40.46
Fučíková Hana
VBM7751
41.18
Cigošová Kateřina
TBM7995
41.43
Horova Magda
VSP5450
42.20
Bořánková Kristýna
VSP7054
43.51
Dulovcová Marie
KRE7051
44.31
Navrkalová Petra
ZBM8255
47.32
Zlesáková Daniela
JIL8451
48.16
Škodová Petra
LPU8359
48.40
Sukeníková Zuzana
VOV8353
48.47
Kotovicová Michaela
CTB7959
52.40
Paseková Vladimíra
VRL7752
53.12
Schmidtová Jana
VRL7553
55.20
Siblíková Jana
SLP7952
58.29
Bukovacová Alena
ZBM7454
59.12
Chloupková Jana
SLP5951
69.30
D35
Kamenická Lenka
OSN6955
28.20
Neumannová Renata
PVP6650
30.56
Jirková Renata
LOL6553
32.40
Poklopová Ivana
UOL6451
32.54
Vlažná Mirka
LCE5852
35.51
Hlavová Miroslava
KON6389
36.59
Hudečková Helena
KTA6951
37.37
Tahalová Lenka
MFP6850
38.40
Lohrová Hana
SCP6550
39.20
Kesiene Jurate
VIL0051
39.33
Nováková Jana
TJP6551
40.29
Klašková Kateřina
DKP6750
41.15
Kučerová Vladimíra
PZR6460
43.06
Kulová Jana
VAM6551
47.39
Pološčuková Monika
SMB6551
48.12
Smičková Eva
KON5887
48.23
Matyášová Lenka
LBM6460
49.41
Levickiene Audrone
MKC0060
50.24
Kubátová Iva
PHK6552
51.29
Lukášová Lenka
TBM6653
52.51
Vítková Miroslava
PTE6952
54.26
Hajduchová Jitka
KRE6751
62.22
Odehnalová Andrea
ADA69
66.01
D40
Délka: 3500m Převýšení: 55m Počet kontrol: 10
Klapalová Jana
VAM6451
28.37
Hrstková Dana
JHB6051
30.34
MLA6258
43.54
Loysch Greta
BEL6150
44.27
Zemanová Alena
KTA6351
Vilnerová Eva
LPU6054
52.26
Suková Eva
MFP6450
58.19
Zelenková Lenka
PHK6152
74.21
D45
Škodová Zuzana
VLI5650
30.08
Rosecká Alena
PZR5654
31.25
Cigošová Anna
TBM5253
35.15
Potěšilová Vladimíra
VBM5655
35.46
Janská Iva
LBM5795
37.30
BOR5950
37.40
Žaludková Miroslava
TZL5954
37.49
Hauerlandová Jitka
LCE5853
37.56
Jalová Marie
RBK5761
38.59
Klimplová Alena
LPU5551
39.28
Steiningerová Helena
LPM5950
40.10
Salajková Věra
LBM5558
40.39
Procházková Miluše
DCE5450
Konopáčová Jana
TUR5650
41.28
Baštová Alena
LPU5752
Štrossová Jiřina
DCE5650
44.00
Bláhová Luba
SHK5852
46.54
Slámová Hana
TBM4951
51.49
Truhličková Jitka
LPU5652
81.14
D50
Délka: 3300m Převýšení: 70m Počet kontrol: 10
Horynová Eva
TZL5254
30.18
Zlesáková Vlasta
JIL5362
37.05
Šlechtová Marie
SHK5251
39.03
Orálková Libuše
TTR5351
47.07
Paulová Mirka
DCE5250
47.34
Křížová Zdenka
PZR5051
53.46
Leišyte Judita
MKC0051
59.34
D55
Kubíková Květa
LPU4752
Lohrová Jarmila
SCP4650
45.38
Kučerová Anna
PZR4859
53.20
D60
Délka: 2600m Převýšení: 35m Počet kontrol: 8
Suchá Bohuslava
PGP4450
30.10
KRAUSOVÁ Marie
LLI4451
Zmeková Míla
SLP4451
41.51
Boučková Ludmila
OCB4351
46.40
Haufe Heiderose
ZIT4351
47.13
Hudečková Alena
KTA4351
80.24
Orlická Marie
VBM3087
115.56
D65
Vondrová Radmila
FSP3750
48.19
D70
Říhová Marie
VBM3086
74.36
Svobodová Marie
PBM3087
84.22
H10C
Hubáček Jonáš
LCE9501
18.37
Neumann Vojtěch
PVP9400
20.25
Mudrák Štěpán
LCE9601
22.22
Kamenický Jeroným
OSN9549
23.40
Ptáček Pavel
BBM9600
36.04
Skryja Ondřej
PZR9502
51.57
Budík Vojtěch
TCE9801
26.33
H10N
Křivda Martin
CHC9501
22.53
Novák Ondřej
TJP9700
36.23
Čivrný Jakub
40.19
Straka Tomáš
PVP9700
56.12
Bartczak Maciej
GRE
26.02
Kunčarová Magdaléna
36.25
H12
Mikulecký Jan
PHK9202
23.08
Sukeník Mojmír
KRN9301
23.42
Klusáček Jan
TTR9301
24.15
Kamenický Tobiáš
OSN9339
25.56
Novák Jan
TJP9400
26.29
Valach Ondřej
LPU9205
26.31
Klaška Pavel
DKP9301
34.07
Kesa Nelis
VIL0052
36.09
Hudeček Petr
KTA9201
61.47
Volný Tomáš
BFM9202
77.50
Brogowski Šimon
59.52
Pintera Jan
VBM9306
64.03
H14
Délka: 3400m Převýšení: 55m Počet kontrol: 12
Klapal Jan
VAM9001
24.11
Kamenický Matěj
OSN9036
25.49
Procházka David
LPU9113
Zelenka Tomáš
PHK9001
Egidijus Daukšys
LTX9100
28.28
Kubát Pavel
PHK9101
28.45
Stránský Vojtěch
DKP9005
28.52
Aivaras Mockus
LTX9001
30.51
Vlažný Jakub
LCE9102
33.48
Kazda Adam
RBK9104
36.28
Pekárek Michal
RBK9015
37.17
Růžička Dan
VAM9005
37.44
Martinkus Mantas
MKC0003
37.45
Hubáček Jan
LCE9101
39.07
Bartczak Wojciech
39.13
Seidl Jakub
LPU9104
47.05
Vítek Michal
PTE9031
51.39
Mutina Jiří
BFM9101
62.50
Šukys Žilvinas
MKC0001
63.45
CHOUTKA JAROSLAV
SOB9001
76.07
Lusas Donatas
MKC0007
28.10
Pajaujis Albertas
MKC0004
63.56
Juškevičius Aurimas
MKC0008
67.04
Maceikonis Mindaugas
MKC0002
73.58
25.
Ramentovas Vilmantas
MKC0012
82.59
H16
Panchártek Jan
PHK8802
23.58
Poklop Martin
UOL8802
24.48
Vlažný Jan
LCE8901
24.50
Klusáček Matěj
TTR8901
25.10
Mališ Jiří
JIL8806
25.21
Hájek Daniel
ZBM8919
25.44
Pavlů Ondřej
PGP8904
25.48
Kubát Jan
PHK8902
26.21
Škoda Jakub
VLI8800
27.03
Pospíšek Marek
TBM8907
27.45
Plšek Matěj
ZBM8927
28.12
Horák Jan
NPA8902
Klapal Michal
VAM8802
30.20
Žaludek Jindřich
TZL8904
30.47
Verdeyen Jochen
BEL8800
Gajdoš Jan
JPV8913
35.30
Vaidas Mockus
LTX8900
35.44
Neumann Tomáš
PVP8900
36.19
Panovec Jan
OTK8931
Michejovas Mindaugas
MKC0005
41.00
Svoboda Pavel
RUZ8811
41.06
Bobek Tomáš
LYZ0002
46.03
Volný Jiří
BFM8903
46.12
Dvylys Vytenis
MKC0006
76.14
Fidler Martin
LYZ0001
83.35
H18
Délka: 4800m Převýšení: 115m Počet kontrol: 15
Kinzel Martin
SHK8605
32.00
Šíma Oldřich
OSN8731
34.59
Zelinka Jiří
ZBM8740
35.43
Michal Drobník
SJC8709
36.02
Justa Pavel
PHK8701
36.17
Lenner Miroslav
LPU8605
36.32
Smehlik Eda
SHK8702
37.11
Fiala Petr
LPU8701
37.41
Krška Jan
LYZ0003
38.09
Kaštánek Petr
LPU8607
Sýkora Bohumil
CHC8601
Venckunas Juozas
41.44
Kafka Miloš
LPU8608
42.30
Šíma Karel
OSN8630
46.38
Dytrych Martin
NPA8501
48.05
Derkowski Kamil
50.04
Janošec Miroslav
LYZ0006
55.36
Chloupek Petr
SLP8702
59.21
Král Václav
LPU8604
61.35
Chloupek Pavel
SLP8701
Zach Martin
LYZ0004
64.26
Bouček Václav
OCB8701
74.39
Matyáš Aleš
LBM8733
81.54
Formánek Jiří
LYZ0005
40.55
H20
Délka: 5800m Převýšení: 120m Počet kontrol: 16
Matyáš Petr
LBM8516
55.16
H21A
Hubáček Josef
LCE6127
35.42
Pilař Karel
MAS5501
39.56
Šebesta Vlastislav
TBM5807
40.36
Navrátil Marek
KYL7100
40.40
Procházka Josef
KON7219
42.00
Stoszek Jakub
VOV8300
43.36
Odvody Zdeněk
LPU8206
45.17
Borovička Milan
FSP6104
45.21
Konderla Michal
JIL8404
51.58
Pátek Richard
ZBM7609
52.02
Kutlvašr Ruda
VRL7601
57.34
Toman Ondřej
LBM7517
59.06
H21B
Délka: 5200m Převýšení: 120m Počet kontrol: 18
Rakovec Michal
TUV6909
35.55
Pražák Jiří
ZBP7800
36.06
Fiala Jan
BBM7205
Fátor Jan
SHK7907
Hasman Jan
VPM6901
37.50
Šístek Daniel
SCP7507
39.30
Votoček Tomáš
JIL7041
Šimša Jaromír
MFP7100
40.00
Věžník Roman
TTR7901
40.07
Straka Lukáš
PVP7006
41.25
Vintr Radek
TZL7701
41.27
Černohous Petr
JPV8113
Laga Miroslav
ZBP7900
42.06
Valenta Miloslav
LPU7713
Kříž Ondřej
PZR8001
45.22
Vaněk Petr
TJH7302
Odehnal Luděk
ADA74
46.52
Harazin Martin
VLI7400
47.17
Zoubek Petr
ZBP7602
47.40
Stránský Matěj
MFP7802
48.04
Šamánek Petr
ZVS6901
48.33
Gernert Alan
JIL7001
49.43
Oujeský Tomáš
ADA7433
50.09
Kokaisl Tomáš
51.19
Sixta Martin
MOV7601
26.
Tejkal Karel
ZBP7000
52.06
27.
Háněl Aleš
ZBP7400
53.14
28.
Odehnal Karel
ADA70
53.29
29.
Matoušek Petr
EKP7503
55.01
30.
Toušek Filip
ZBP7102
55.28
31.
Ždimera Zdeněk
PVP7008
57.25
32.
Bencúr Andrej
VOV8000
62.15
33.
Bencúr Juraj
68.18
H21E
Délka: 6400m Převýšení: 145m Počet kontrol: 19
Fučík Karel
VBM7246
35.31
Novák Jiří
NPA7502
Bukovac Paľo
ZBM8101
36.54
Vodrážka Ondřej
VPM7702
Hovorka Jan
LPU7907
38.04
Kovář Miroslav
SCP8103
38.30
Beneš Jan
SJC8703
39.18
Budík Radek
TCE7201
Bukovac Maroš
ZBM7605
40.08
Bořánek Petr
VSP7000
40.13
Knížek Jiří
LPU8204
Schröter Pavel
HAR7203
Blahuta Marek
MFP7301
42.23
Brabec Jaroslav
ZBM8242
42.35
Mudrák Stanislav
LCE6701
Udržal Tomáš
LPU8002
BBM6508
42.39
Král Aleš
CTB7801
43.07
Vávra Jaroslav
LPU7308
Sysel Ondřej
PGP8302
Holas Štěpán
SJC8702
44.36
Palát Petr
ABM7415
46.22
Wohanka Pavel
VRL7501
46.35
Sychra Tomáš
VBM8305
46.36
Držka Štěpán
LPU7604
Otrusina Jiří
ZBM8201
Musil Pavel
SJC7705
Doucha Jiří
SNA7105
48.21
Hladký Jan
VBM8306
48.28
Tojnar Jan
FSP6701
49.08
Jirka Michal
ZBM8403
Otruba Karel
PLU7917
51.47
Janda Martin
SRK8002
57.07
34.
Hora Vlada
VSP5100
58.14
35.
Krčál Marek
MFP8300
60.32
36.
Foniok Jan
MFP7801
99.55
37.
Dvořáček Jiří
TTR7502
H35
Krafka Jiří
BOR5500
33.20
Kunčar Vít
33.27
Procházka Antonín
DCE5500
35.20
Voborník Petr
CTB6601
Bartczak Jaroslaw
Kesa Margus
VIL0053
DKP6500
41.35
Nešpor Jan
TTR6101
Čivrný Pavel
LPU6949
43.29
Panovec Vladan
OTK6201
47.36
SOB6301
47.55
Svoboda Martin
BFM6701
50.53
Vítek Zbyněk
PTE6622
51.50
Suk Marek
PZR6701
52.10
Pazderka Hynek
KRE6801
54.12
Novák Petr
TJP6301
54.32
Procházka Radek
LPU6504
55.24
H40
Délka: 4500m Převýšení: 100m Počet kontrol: 12
Grepl Ladislav
KON6111
32.29
Pospíšek Zbyněk
TBM6007
35.53
Verdeyen Guido
BEL6300
36.42
Kula Jiří
VAM6102
37.59
Skryja Bořivoj
PZR6106
39.00
Klapal František
VAM6402
39.01
Votoček Vladimír
JIL6003
39.37
Korpas Jaroslav
LBM6113
Mražík Karel
KRE5901
45.29
Pulec Pavel
VBM6201
45.51
Suk Jiří
MFP6401
47.09
Hájek Petr
ZBM6301
48.54
RUZ6110
57.28
H45
Eugenijus Mikšys
LTX5800
34.43
Tupec Jiří
KOS5802
Konopáč Jiří
TUR5803
Diviš Zdeněk
MAS5600
36.11
Hausvater Karel
SHK5801
37.55
Švic Michal
PGP5700
38.10
Sláma Dušan
TBM4730
38.13
Steininger Pavel
LPM5603
Jaroš Vladimír
DCE5400
42.34
Štípek Rostislav
TZL5702
42.44
Šváb Jan
FSP5801
42.48
Jelínek Petr
MOV5502
42.52
Poklop Lubomír
LOL5601
43.32
Sallaerts Jacky
BEL5800
45.23
Hrstka Vladislav
JHB5702
45.54
Chotětický Václav
MAS5200
Mutina Vlastimil
BFM5701
48.27
Sáňka Bedřich
LPU5102
48.35
Chotětický Jan
MAS5400
48.58
Vícha Vladimír
LPU5801
49.34
Ash Chris
OCB5801
49.58
Chvátal Vratislav
FSP5802
51.20
Chalupa Oldřich
LPU5301
51.27
Jalový Jaroslav
RBK5719
51.40
Šmerk Pavel
YBM4135
51.56
KRN5202
52.36
93.29
Jirka Jiří
LOL5501
36.52
H50
Délka: 4100m Převýšení: 90m Počet kontrol: 13
Škoda Přemek
VLI5301
Knap Jan
LPU5101
30.54
Horinek Jaroslav
VSP5000
32.04
Kopanicak Vladimir
VAK
32.31
TZL5410
Koudelný Jiří
TTR5401
34.30
Juřeník Josef
MOV5201
35.11
Uher Petr
VSP5001
35.25
Babický Tomáš
DLT5001
36.07
Třasák Milan
LPU5206
37.32
Orálek Miroslav
TTR5201
41.33
Moravec Miloš
KRE5301
41.41
Klimpl Petr
LPU5401
43.03
Štěpánek Jiří
LBM5401
49.01
Kubálek Zdeněk
RUZ5306
49.32
Neumann Zbyněk
PVP5300
53.43
Erlebach Josef
JIL5201
36.37
Šíma Ladislav
PZR5201
43.48
H55
Pospíšil Jaromír
PZR4417
30.29
Pospíšil Jiří
TUV4701
31.42
Fridrich Jaroslav
LPU4501
33.37
Švadlena Jiří
CHC4601
34.11
TZL4902
Paulíček Jiří
SJI4911
36.40
Mikan Vladimír
SJC4805
37.51
KRAUS Jan
LLI4501
38.34
Valter Petr
KBP4500
39.26
Komínek Jiří
TBM4639
Vodrážka Oldřich
HVC4701
41.05
Nosál Stanislav
SLA4600
Zlesák Zdeněk
JIL4701
43.14
Čepelka Petr
LPU4701
Novák Pavel
CCB4801
45.00
Arnold Jindřich
HOR4701
Novotný Josef
CHT
51.59
LPU4601
Pelz Lubomír
PZR4901
60.29
Paul Josef
DCE4401
63.31
Doušek Ivo
TBM4703
47.31
Chmelík Jiří
LPU4702
51.31
Potěšil Václav
VBM5613
54.37
H60
Dohnal Josef
VSP4300
27.50
Sklenář Jan
MLA4201
29.52
Vyškovský Ivan
ZVS4301
31.54
PZR4321
32.39
Máslo Miroslav
SHK4001
33.51
Gřunděl Ivan
SJH4201
34.33
OCB4101
34.53
Suchý Karel
PGP4300
Rejpal Petr
SCP4100
38.02
Šmrha František
SJI4138
38.45
Glaser Wolfgang
ZIT4002
44.37
Lisý Jan
ONO4201
45.27
Koudelka Karel
LPU4001
Chloupek Radek
SLP4001
69.18
H65
Attl Vladimír
PGP3800
34.03
PHK3801
34.17
Havlík Jaroslav
SJC3601
Kruml František
TTR3601
37.29
Málek Josef
LPU3901
Štindl Vladislav
KRE3701
48.52
Huygens Jean
BEL3850
53.30
Panovec Zbislav
OTK3617
62.46
Boudný Zdeněk
SJI3709
H70
Vykysalý František
PHK3002
29.10
Haufe Horst
ZIT3401
Vondra Jaroslav
FSP3300
35.48
Hanák Milan
FSP3400
39.44
H75
Macoun Jindra
PGP2700
34.54
Petr Miroslav
TKP2700
44.06
H80
Hamerník Jaroslav
BUP1919
74.01
HDR
Bouček Jakub
OCB9501
25.02
Korpasová Tereza
LBM9898
27.41
30.22
Neumann Jindřich
PVP9900
31.22
Navrátil Matouš
KYL9600
31.40
Kesaite Laura
VIL0054
31.48
Křivda Tomáš
CHC9901
32.24
Ash Adam
OCB9701
Novák František
TJP9900
Voborník Jakub
CTB0001
44.14
Schwarz David
TBM
54.28
Ždimera Jan
PVP9901
55.42
Pulec Matěj
VBM0001
64.39
Hasman Ondrej
VPM0002
29.39
Klašková Josefína
DKP
31.52
TPR
Zatloukalová Lenka
JPV8577
24.30
Blecha Ladislav
FJI5106
34.38
Pekárek Aleš
RBK6602
34.57
Dvořák Pavel
38.53
Kříž Martin
PZR7801
39.43
OCB6501
Richter Rudolf
ADA5113
43.12
Kujan Petr
ZBP0001
43.34
Hájková Lenka
ZBM
44.34
Pekárková Radka
RBK6751
45.41
Sedláček Otakar
ZBP7200
55.10
Kovářová Iva
TBM7071
58.47
Debinski Robert
61.06
Kazda Bohumil
RBK6XXX
65.29
Paul Miroslav
DCE8501
68.49
Laura Lopez
VRL
75.04
Dubickas Vaidas
MKC0009
76.00
Savukas Aivaras
MKC0010
86.09
Keidošius Arunas
90.05
Slavíková Jitka
TBM6751
92.24
Tamašauskas Egidijus
MKC0011
97.57
18-07-2004 16:44:14
strana 1